• Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Zima v jižních Čechách

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:31

    olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Předjaří

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:32

    olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veno Veselý

    (1879-1953)

    Mlýn u potoka

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:33

    olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Soter Vonášek

    (1891-1953)

    Rybník

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:34

    olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hrad Rabí

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:35

    olej, lepenka nalepena na plátno, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, odřený rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarník…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Plovdid

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:36

    olej, ruční papír, 1983, 30,5 x 21,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Starý Plovdid

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:37

    olej, ruční papír, 1984, 32,5 x 21,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Starý Plovdid

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:38

    olej, ruční papír, 1984, 30 x 21,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    1 ze 4 sloupů, Bulharsko Sofie

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:39

    olej, ruční papír, 1986, 29,5 x 20 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Veliko Trnovo

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:40

    olej, ruční papír, 1984, 20 x 34 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Veliko Trnovo

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:41

    olej, ruční papír, 1984, 31 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Balčík

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:42

    olej, ruční papír, 1984, 20,5 x 33,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:43

    akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Džamie v Ruščuku

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:44

    dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kytice

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:45

    dřevoryt, 32,8 x 22 cm, sign. LD A. Macková, č. 11, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Protržené nebe

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:46

    litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Tvář

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:47

    litografie, 64,5 x 47 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 52/60, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 1

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:48

    pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 3

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:49

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 4

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:50

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 5

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:51

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 6

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:52

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 7

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:53

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Přání

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:54

    fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Kalousek

    (1958)

    Medvěd Malíř

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:55

    litografie, 1998, 54 x 71 cm, sign. PD Kalousek 98, č. 11/27

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Naše ekologie

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:56

    tuš, akvarel, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, mírně ušpiněno, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Krásná země

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:57

    tuš, akvarel, papír, 42 x 59 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand - Jean Luigini

    (1870-1943)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:58

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luis Icart

    (1888-1950)

    Dáma s kožichem

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:59

    lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl s mečem

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 17:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 119, str. 153

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook