• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malá Skála

    Položka č.: 282300

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:05

    litografie, 15,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    U řeky

    Položka č.: 282301

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:06

    lept, 1957, 12 x 13 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Ruckdeschel

    (1894-1926)

    Verhaltene Träume (Gateway to Paradise)

    Položka č.: 282223

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:07

    suchá jehla, akvatinta, lept, velínový papír, kolem r. 1921, 17,5 x 12 cm, sign. PD C. Ruckdeschel, Beautiful signed proof impression printed in warm brown ink. This landscape fantasy recalls children’s tales of imagination of the style which inspired the great illustrators of the early 20th century…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 263558

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:08

    akvatinta, 32,3 x 39,7 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Strážce Rajské zahrady

    Položka č.: 261349

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:09

    litografie, 1998, 16,7 x 24,9 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 98, č. 1/100, pokrčený a při okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Tvář

    Položka č.: 261278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:10

    dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    Položka č.: 244236

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:11

    lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Noční námluvy

    Položka č.: 266246

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12

    litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Boží muka

    Položka č.: 282302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13

    litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad II.

    Položka č.: 268322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad I.

    Položka č.: 268321

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Trojice

    Položka č.: 268320

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16

    litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jirka

    (1922-2008)

    Kompozice očí

    Položka č.: 247106

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:17

    litografie, 24 x 27 cm, sign DU Oldřich Jirka, 15/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Francois Villon

    Položka č.: 282224

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:18

    lept, 14,5 x 10 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Josefusová

    The Rasmus

    Položka č.: 257707

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:19

    litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Kytice

    Položka č.: 247166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20

    litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Mořská sasanka s rybkami

    Položka č.: 212844

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:21

    suchá jehla, ruční papír, 19,5 x 16,2 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 1/40, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Korál

    Položka č.: 212727

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:22

    suchá jehla, ruční papír, 24,5 x 24 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 17/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Za volantem

    Položka č.: 282303

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:23

    lept, 1982, 19 x 12,2 cm, sign. DU Jan Kavam 82, č. 85/200, DU slepotiskové razítko, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Karlovy Vary II.

    Položka č.: 280920

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:24

    kombinovaný hlubotisk, 1970, 37 x 47 cm, sign. PD V. Koutský 1970, pasparta bez skla, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kropáčková

    Kvítí

    Položka č.: 261263

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:25

    suchá jehla, 1947, 21,8 x 12 cm, sign. PD Kropáčková 47, při levém okraji mimo tisk natržený okraj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Strahov)

    Položka č.: 277710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:26

    litografie, sign. LD Vkubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Za svitu lucerny

    Položka č.: 261362

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:27

    linoryt, 19710, 20 x 9,2 cm, sign. PD M. M., 1/1971, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gloria Ordinis Melitensis

    Položka č.: 282225

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:28

    serigrafie, 1981, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 40/99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 246260

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:29

    monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hommage a Antonín Strnadel

    Položka č.: 282305

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30

    dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 282304

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31

    lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Foxteriér

    Položka č.: 280226

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:32

    lept, 24,5 x 19 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD značeno v desce LOH, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Německo)

    Břízy na kolejích

    Položka č.: 282226

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33

    lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Německo)

    Pohled ze zahrady

    Položka č.: 282227

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:34

    suchá jehla, 1981, 37 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 59/75, při horním okraji mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook