• Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Šílenec

    No.: 520

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:11

    litografie, 11,2 x 8,6 cm, sign. PD Rambousek, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Rejl

    (1985)

    iMadona

    No.: 521

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:12

    digitální tisk, 2020, 27 x 27 cm, sign. PD Vojta Rejl 2020, kliprám, č. 15/30, Ze série autorových démonicky barevných grafických listů s portréty temně veselých mytologických, popkulturních, či jinak vyfantazírovaných bytostí. Každá má osobnost, každá má svůj specifický charakter. Digitální tisky p…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Ladislav Rektoris

    (1929-2006)

    V rákosí

    No.: 522

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:13

    serigrafie, 1982, 22,5 x 43,5 cm, sign. PD L. Rektoris, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Chrám Matky Boží před Týnem

    No.: 523

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:14

    litografie, 1968, 26 x 13,5 cm, sign. PD Rotrekl, rám, č. 109/150, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, co-founder of the group Radar

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Pražský hrad

    No.: 524

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:15

    litografie, 1968, 25 x 13,5 cm, sign. PD Rotrekl, rám, č. 121/150, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, co-founder of the group Radar

  • Arnošt Sekanina

    Dívka v zelených šatech

    No.: 525

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:16

    tempera, karton, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD Sekanina 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Arnošt Sekanina

    Podvečer

    No.: 526

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:17

    tempera, karton, 70 x 50 cm, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Šibal Šut - Koza

    No.: 527

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:18

    tuš, papír, 1967, 29 x 17,5 cm, sign. PD Seydl, rám, návrh kostýmu k tanečnímu filmu Šibal Šut režisérky Evy Marie Bergerové z roku 1967, na němž se Zdeněk Sedl podílel návrhem kostýmů a jako scénograf, mírně zažlotlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek and F. K…

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Šibal Šut - 7 dcer

    No.: 528

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:19

    tuš, papír, 1967, 29 x 16 cm, sign. PD Seydl, rám, návrh kostýmu k tanečnímu filmu Šibal Šut režisérky Evy Marie Bergerové z roku 1967, na němž se Zdeněk Sedl podílel návrhem kostýmů a jako scénograf, popis nahoře: 7 dcer / paruky umělé ne z vlasů ale ze silné vlny, mírně zažlotlý papír, Provenance:…

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Šibal Šut - 7 kohoutů

    No.: 529

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:20

    tuš, papír, 1967, 28,5 x 17 cm, sign. PD Seydl, rám, návrh kostýmu k tanečnímu filmu Šibal Šut režisérky Evy Marie Bergerové z roku 1967, na němž se Zdeněk Sedl podílel návrhem kostýmů a jako scénograf, popis nahoře: 2. obraz / 7 kohoutů stejně velikých, mírně zažlotlý papír, Provenance: Antiquarian…

  • Josef Schejbal

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice I.

    No.: 530

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:21

    monotyp, 40,5 x 26,3 cm, sign. DU Schejbal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Schejbal

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice II.

    No.: 531

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:22

    lept, akvatinta, ruční papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. DU Schejbal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Schejbal

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice III.

    No.: 532

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:23

    monotyp, 1982, 28 x 22 cm, sign. DU Schejbal 82, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zbyšek Sion

    Modrá postava

    No.: 533

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:24

    litografie, 31,5 x 22,5 cm, sign. PD Z. Sion 90, rám, č. 86/110, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Pragu…

  • Zbyšek Sion

    Úprk

    No.: 534

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:25

    litografie, 2010, 37,4 x 23,8 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, rám, č. 47/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine A…

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Za životem

    No.: 535

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:26

    serigrafie, 1980, 49 x 33 cm, sign. PD Vsoukup 80, č. 8/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Déšť

    No.: 536

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:27

    litografie, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Sovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Pravoslv Sovák

    (1926-2022)

    Uvnitř stroje

    No.: 537

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:28

    litografie, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Sovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír VI

    No.: 538

    Auction price: 3.600 CZK (150 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:29

    olej, pauzovací papír, 2006, 57 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2006, pokroucený papír, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Techno…

    Current price: 3.600 CZK (150 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vesnice

    No.: 539

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:30

    litografie, 25,5 x 33 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Václav Suchomel

    (1869-1930)

    Jakub Kubata

    No.: 540

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:31

    patinovaná sádra, 72 x 29 x 23 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Václava Suchomela, Jakub Kubata byl rychtář ve Zbudově, hrdina odporu sedláků vůči vrchnosti, popravený roku 1581. Autorem předlohy byl Václav Suchomel pro pomník ve Zbudově, Prove…

  • Zuzana Surkošová

    (1975)

    Smích

    No.: 541

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:32

    olej, plátno, 2006, 60 x 50 cm, sign. vzadu Zuzana Surkošová 2006

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Vladimír Svoboda

    Krajina píšťala

    No.: 542

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:33

    olej na plátně, 1989, 40 x 60 cm, rám

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

  • Karel Svolinský

    Jakubův zápas s andělem

    No.: 543

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:34

    litografie, 1970, 44,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Svolinský 70, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of C…

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Špatná vzpomínka

    No.: 544

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:35

    litografie, 11,8 x 8,6 cm, sign. PD J. Šerých, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of F…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Postava v měcíčním svitu

    No.: 545

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:36

    litografie, 12,4 x 8,8 cm, sign. PD J. Šerých, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of F…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Kroměřížský zámek

    No.: 546

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:37

    lept, 21,3 x 17 cm, sign. PD T.F.Šimon, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Labyrint

    No.: 547

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:38

    kombinovaná technika, 59 x 43 cm, sign. PD Eva Šlachtová

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Don Giovanni

    No.: 548

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:39

    lept, suchá jehla, 29 x 39 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/50

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

  • Jaroslav Šnobl

    (1884-?)

    Vyznání

    No.: 549

    Planned termination: 23. 02. 2024 12:40

    tužka, papír, 1951, 37 x 57 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1951, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná