• Bohumil Ullrych

    Domek u vody

    No.: 1

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:02

    tužka, kvaš, papír, 1927, 37 x 29,3 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podhorská vesnice

    No.: 2

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:04

    olej, plátno, 8,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pole pod horami

    No.: 3

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:06

    olej, plátno, 8,8 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jesenní krajina

    No.: 5

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:10

    olej, papír, 13,3 x 17,2 cm, sign. PD Dlabal, papírová pasparta, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní louka

    No.: 6

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:12

    olej, plátno, 12 x 16,8 cm, sign. LD J. Dlabal, papírová pasparta, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Podzimní krajina

    No.: 7

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:14

    olej, karton, 47 x 67 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Loďka v zátoce

    No.: 9

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:18

    olej, papír, 10,3 x 14,6 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stromy

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:20

    olej, plátno, 12,2 x 11,3 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní krajina

    No.: 11

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:22

    olej, papír, 10,4 x 15,8 cm, sign. PD J. Dlabal, u horního levého okraje malba lehce odřená, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krávy na pastvě

    No.: 12

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:24

    olej, papír, 9,8 x 17,8 cm, sign. PD J. Dlabal, kousek pravého horního rohu papíru utržen (cca 0,5 cm), , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vesnická chaloupka

    No.: 13

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:26

    olej, papír, 12 x 17,4 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní pole

    No.: 14

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:28

    olej, papír, 11,5 x 17,2 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krupobití

    No.: 15

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:30

    olej, papír, 12,8 x 19,4 cm, sign. PD J. Dlabal, na okrajích malba místy poškozena, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní krajina

    No.: 16

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:32

    olej, papír, 10,6 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní břízy

    No.: 17

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:34

    olej, papír, 10,9 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Štefanová

    No.: 18

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:36

    olej, papír, 11 x 15,4 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Štefanová, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní stezka

    No.: 19

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:38

    olej, plátno, 19 x 9,6 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Před bouří

    No.: 20

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:40

    olej, papír, 10 x 15,1 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kostelík v krajině

    No.: 21

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:42

    olej, papír, 10,6 x 13,7 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krávy u řeky

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:44

    olej, papír, 13,8 x 19,5 cm, pravý horní roh přeložen, v místě přeložení je malba nepatrně poškozená, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Babí léto

    No.: 23

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:46

    olej, překližka, 26,2 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stavení uprostřed pole

    No.: 24

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:48

    olej, papír, 11,5 x 15,6 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    V zahradě

    No.: 27

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:54

    litografie, 37,3 x 48,4 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, 38/70, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, provenience: z pozůstalosti Milady Kazdové, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Ac…

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • F. Holeček

    Pod Zvolí u Jaroměře

    No.: 28

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:56

    watercolour, paper, 24 x 29,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • F. Holeček

    No.: 29

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:58

    watercolour, paper, 24 x 29,5 cm, lower left corner torn off, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • F. Holeček

    Krábčice u Jaroměře

    No.: 30

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:00

    watercolour, paper, 1936, 28 x 27,2 cm, description on the reverse, paper slightly torn near left margin, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • F. Holeček

    Kaple sv. Anny v Jaroměři

    No.: 31

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:02

    watercolour, paper, 1928, 43,3 x 29,5 cm, description on the reverse, paper creased and torn near margins, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Komárek

    Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla

    No.: 32

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:04

    aquarelle, paper, 1967, 43 x 31 cm, sign. RD A. Komárek, back described by author, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Komárek

    Borovice nedaleko Lednických rybníků

    No.: 33

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:06

    aquarelle, paper, 42 x 30,5 cm, sign. RD A. Komárek, back described by author, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Komárek

    Borovice u Apolla u Lednických rybníků

    No.: 34

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:08

    aquarelle, paper, 41,4 x 28,8 cm, sign. RD A. Komárek, back described by author, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)