• Morikawa Chikashige

    (1850-1890)

    Hodina kreslení

    Položka č.: 245874

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:14

    japonský dřevořez, 35,3 x 23 cm, papír pomuchlán,restaurováno, přichyceno ke kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:15

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Já se tam vrátím

    Položka č.: 245876

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:16

    litografie, 30 x 44 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, na papíře mimo tisk zahnědlé skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Svolinský

    Strach

    Položka č.: 245877

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:17

    barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 245878

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:18

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spletená těla

    Položka č.: 245879

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:19

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 245880

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:20

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 245881

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:21

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 245882

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:22

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, č. 5/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Alena Antonová

    Ležící akt

    Položka č.: 245883

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:23

    suchá jehla, 2009, 10,8 x 15,5 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 60/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Akt s jablky

    Položka č.: 245884

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:24

    suchá jehla, 2009, 11,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Polcar

    Spirála

    Položka č.: 245885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:25

    tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Ptáček

    Závodník

    Položka č.: 245886

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:26

    litografie, 2009, 20,8 x 20,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 28/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na poušti

    Položka č.: 245887

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:27

    litografie, 2011, 15,5 x 23,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 18/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Žižkovský

    Položka č.: 245888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:28

    litografie, 1985, 19 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 85, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:29

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Pardubický zámek

    Položka č.: 245890

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:30

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Achilles

    Položka č.: 245891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:31

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jana Reinerová

    Ulička

    Položka č.: 245892

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:32

    litografie, 7 x 5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, č. 66/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    Položka č.: 245893

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:33

    litografie, 7,7 x 5,2 cm, sign. PD Reinerová, pasparta, a.t., antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 245894

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:34

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD K. Laštovka, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karel Beneš

    Milovnice hudby

    Položka č.: 245895

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:35

    litografie, 1984, 11,5 x 8 cm, sign. DU KBeneš 84, pasparta, č. 160/180, mírně zažloutlý papír, mimo tisk politá pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    O přírodě

    Položka č.: 245896

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:36

    litografie, 1982, 9 x 6,5 cm, sign. DU Jan Kavan 82, pasparta, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Pocta M.B. Braunovi

    Položka č.: 245897

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:37

    lept, 1984, 9,3 x 10 cm, sign. DU JKavan 84, pasparta, č. 59/100, pasparta otřepená a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Hájek

    Havran

    Položka č.: 245898

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:38

    lept, 11,5 X 8,5 cm, sign. DU Hájek, pasparta, mírně zažloutlý papír, mírně otřepená pasparta, na paspartě skvrny od běloby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Katedrála

    Položka č.: 245899

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:39

    lept, 1946, 17,5 x 24 cm, sign. PD Jiroudek, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Rudi Lorenz

    Romeo

    Položka č.: 245900

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:40

    litografie, 22 x 16 cm, sign. PD Rudi Lorenz, pasparta, mírně zažloutlý papír, odlepená pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Max Švabinský

    (1873-1982)

    Turnovské skály

    Položka č.: 245901

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:41

    litografie, 24,6 x 17,6 cm, značeno na kameni MŠvabinský, původní litografická příloha ke knize: Malíř Max Švabinský, Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, 1945, Praha , mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 245902

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:42

    dřevoryt, 21 x 8,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rodný dům W.A. Mozarta

    Položka č.: 245903

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:43

    serigrafie, 19 x 28 cm, sign. PD Pýcha, č. 107/150, ohnutý levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)