• Jiří Borovička

    Kostel v parku

    Položka č.: 245658

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:05

    akvarel, uhel, papír, 19,6 x 15,1 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Trhy před kostelem

    Položka č.: 245657

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:06

    akvarel, tuš, papír, 20,9 x 14,6 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Opuštěný strom

    Položka č.: 245656

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:07

    akvarel, pastel, papír, 19,5 x 25,4 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    Položka č.: 221134

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:08

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Petr Fišárek

    Změna - naruby

    Položka č.: 221133

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:09

    olej, lepenka, 1994, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 94, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Zdeněk Fuksa

    (1922)

    Portrét

    Položka č.: 245646

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:10

    linoryt, 1966, 11,1 x 17,5 cm, sign. PD Zdeněk Fuksa 66, 12/100, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. Míléna na univerzitě tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Skály

    Položka č.: 209454

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:11

    tuš, akvarel, papír, 34,8 x 25,1 cm, sign. PD Hlinovský 63, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Jeseníky

    Položka č.: 209453

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:12

    tuš, papír, 1962, 24,4 x 39,6 cm, sign. PD Hlinovský 62, pokrčený papír, místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Hudec

    Spoření na krásné babí léto

    Položka č.: 131544

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:13

    tuš, tempera, papír, 22,7 x 15,6 cm

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Z předměstí Prahy

    Položka č.: 201488

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:14

    linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Kousal

    Podzimní krajina

    Položka č.: 201489

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:15

    akryl, papír, 63,5 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • M. Kousal

    Červené květiny ve váze

    Položka č.: 136586

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:16

    tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • M. Kousal

    Lilie v květináči

    Položka č.: 136585

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:17

    tempera, papír, 62,7 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • M. Kousal

    Tři akty

    Položka č.: 136584

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:18

    tužka, papír, 44,1 x 61 cm, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vojtěch Krejčí

    Západ I.

    Položka č.: 190451

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:19

    akvarel, papír, 35,8 x 47,8 cm, zasláno do soutěže I. česká výtvarná soutěž mladých 69, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Mádlo

    Kostelík

    Položka č.: 231478

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:20

    litografie, 1980, 22,2 x 16 cm, sign. PD Mádlo 80, 83/100, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 245677

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:21

    tempera, papír, 10 x 14 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jezero

    Položka č.: 245676

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na stráni

    Položka č.: 245674

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:23

    olej, dřevo, 30 x 21 cm, sign. PD F. B. 1947, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Staré zánecké schody

    Položka č.: 245654

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 8,5 x 6 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 198368

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:25

    lept, 22 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Zasněžené nábřeží

    Položka č.: 178548

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:26

    akvarel, papír, 1945, 22,2 x 30 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Kvočna

    Položka č.: 231455

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:27

    tisk, fixy, papír, 21 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poberta

    Položka č.: 231454

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:28

    tuš, pastel, papír, 34,5 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Žena se zalomenýma rukama

    Položka č.: 245636

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:29

    pastel, tužka, papír, 25,5 x 16,2 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Střevlík

    Položka č.: 245626

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:30

    ocelorytina, 2,7 x 4,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Automobil

    Položka č.: 125699

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:31

    tužka, papír, 20,2 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 125696

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:32

    tuš, papír, 26,6 x 19,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Návrh kostýmů 17. století

    Položka č.: 125695

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:33

    pastel, uhel, papír, 28,8 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Po náletu 1945

    Položka č.: 230014

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:34

    tužka, papír, 1993, 42,3 x 30 cm, sign. K. Oberthor, návrh k litografii, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)