• Ruth Kohler

    (1929)

    Barevná kompozice I

    Položka č.: 255149

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:08

    litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Homage to Kokoschka

    Položka č.: 255150

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:09

    tisk, plakát, 1976, 76 x 50,8 cm, značeno v tisku OK, PROVENIENCE: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, autor významných výtvarných monografií např. F. Tichého atd), plakát k výstavě v Victoria & Albert Muse…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ptáci

    Položka č.: 255151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:10

    suchá jehla, 22 x 14 cm, DU V. Komárek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Bárka

    Položka č.: 255152

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:11

    suchá jehla, 1968, 16,9 x 10,4 cm, sign. DU Komárek 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Klec

    Položka č.: 255153

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:12

    suchá jehla, 16,8 x 10,1 cm, sign DU V. Komárek 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Kniha

    Položka č.: 255154

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:13

    suchá jehla, 37,7 x 28,9 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Sad

    Položka č.: 255155

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:14

    litografie, 15 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Konopiská

    (1948)

    Glagolská mše

    Položka č.: 255156

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:15

    litografie, 1998, 44,7 x 32 cm, sign. PD Eliška Konopiská 98, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Periferie

    Položka č.: 255157

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:16

    rudka, papír, 1947, 24,5 x 35,5 cm, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karl Korab

    (1937)

    Zátiší

    Položka č.: 255158

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:17

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karl Korab

    (1937)

    Bez názvu

    Položka č.: 255159

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:18

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karl Korab

    (1937)

    Lapeni

    Položka č.: 255160

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:19

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 255161

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:20

    olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Krečmer

    Koně čuměj na zeď

    Položka č.: 255162

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:21

    olej, sololit, 1977, 43,5 x 55 cm, sign. DU A. Krečmer 77, rám, na zadní straně popsáno: Seriál na pokračování 1) Koně čuměj na zeď 2) Koně nevjedi jak na to 3) …, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Sedící žena

    Položka č.: 255163

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:22

    litografie, 17 x 13,2 cm, pasparta, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kudrnová - Papežová

    (1955)

    Žába

    Položka č.: 255164

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:23

    litografie, 1979, 53,5 x 40,5 cm, sign. PD Milada Papežová 1979, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    17. listopad 1989

    Položka č.: 255165

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:24

    kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 255166

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:25

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Výkřik

    Položka č.: 255167

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:26

    litografie, 1983, 49,3 x 37,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1983, autorský tisk, LD slepotiskové razítko Schoeller Stern, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Kompozice

    Položka č.: 255168

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:27

    serigrafie, 1973, 28 x 28 cm, sign. PD F. Kyncl 73, č. I/V, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943)

    Postavy plameny

    Položka č.: 255169

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:28

    litografie, 1993, 58 x 39 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 11/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    (1943)

    Kameny stíny

    Položka č.: 255170

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:29

    litografie, 1998, 59 x 39,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 2/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 255171

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:30

    suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    Položka č.: 255371

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:30

    barevný dřevoryt, 1949, 11,8 x 8,6 cm, sign. PD J.Váchal 49, na papíře drobné skvrnky, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Lauda

    (1896-1959)

    Medvěd (mísa)

    Položka č.: 255172

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:31

    pálená glazovaná hlína, 1933, v. 19,3 cm, značeno Lauda, prémie SVÚ Mánes na rok 1933, místy drobná poškození, žák prof. S. Suchardy, J. Drahoňovského a J. Štursy, spoluzakladatel Nové skupiny, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ladislav Hodný

    Položka č.: 255372

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:31

    barevný dřevoryt, 1951, 12 x 8,6 cm, sign. PD J.Váchal 51, při okrajích potrháno, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fernand Léger

    (1881-1955)

    Klíče

    Položka č.: 255173

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:32

    tisk, 46 x 36 cm, vydalo: Musee Fernand Léger Biot, PD slepotiskové razítko, mírně zažlozutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Máňa Jančáková

    Položka č.: 255373

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:32

    barevný dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,5 cm, sign. PD JVáchal 36, na papíře drobné skvrnky, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leška?

    Ležící

    Položka č.: 255174

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:33

    linoryt, 18,5 x 37,5 cm, rám, č. 8/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. F. M. Klicman

    Položka č.: 255374

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:33

    barevný dřevoryt, 1941, 14,2 x 6,9 cm, sign. PD J. Váchal 41, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook