• Arna Vazačová

    Položka č.: 266579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 18:31

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Mirka Věrčáková

    Hola hola rychlá kola (Motocyklista)

    Položka č.: 237295

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 18:32

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Love Above

    Položka č.: 266581

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 18:33

    tempera, uhel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Jan Vb, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Labuť

    Položka č.: 266585

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 18:34

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Jan Vrb, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Sen o koni

    Položka č.: 266584

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 18:35

    pastel, fix, tužka, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Jan Vrb, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Indická pohádka

    Položka č.: 266583

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 18:36

    olej, papír, 29,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Jan Vb, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Now I See

    Položka č.: 266582

    Plánované ukončení: 21. 07. 2022 18:37

    uhel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Jan Vrb, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Příroda ve vlasech

    Položka č.: 265836

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 18:00

    olej, papír, 1989, 10,6 x 10,6 cm, monogr. PD JR 89, rám, zašlý rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ludmila Mazancová

    Klaun

    Položka č.: 265835

    olej, karton, 1995?, 8,2 x 8,6 cm, rám, zezadu autorské razítko a tužkou vepsáno PF 1996 Mazancová, zašlý rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ludmila Mazancová

    Položka č.: 265834

    pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na loďce v Benátkách

    Položka č.: 265832

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    olej, plátno, 15 x 15,6 cm, sign. PD JU. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Cesta vesnicí

    Položka č.: 265829

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    litografie, 27,9 x 47,1 cm, sign. PD B. Antal, evidenční tisk, papír u horního levého rohu a u pravého okraje lehce pokrčen, papír zažloutlý, kolem grafiky ztmavnutý pravděpodobně od pasparty, u horního okraje na dvou místech zvyšky papírové lepící pásky (nezasahují do grafiky), antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Konrád

    Bretaňské pobřeží

    Položka č.: 265828

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    pastel, papír, 1971, 32,6 x 44,6 cm, sign. PD M. Konrád 71, u horního okraje papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Příroda versus stroje

    Položka č.: 265827

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    lept, akvatinta, 1986, 29,1 x 39,3 cm, sign. PD 86, č. 8/60, zažloutlý papír, po celé ploše papíru drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Mocek

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 265826

    litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    František Palacký

    Položka č.: 265825

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 15/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 265824

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 16/70, tisk na ručním papíře Fabriano, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Rudolf II.

    Položka č.: 265823

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 14/70, tisk na ručním papíře Fabriano, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel IV.

    Položka č.: 265822

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 13/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    bratři Čapkové

    Položka č.: 265821

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Praotec Čech

    Položka č.: 265820

    litografie, 29,1 x 20,1 cm, sign. DU Mocek , č. 11/70, tisk na ručním papíře Fabriano, u pravého okraje papíru několik nepatrných šmouh od prstů, na levém okraji papíru slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Pavel Horák

    Praha - Malá Strana z Ledeburgeských zahrad

    Položka č.: 265819

    digitální tisk, 29,9 x 23,6 cm, sign. PD Karel Slovák , č. 50/148, DU Název díla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Na křídlech

    Položka č.: 265818

    autorská technika, 1987, 24,5 x 12,3 cm, sign. PD 87, P.d.A., DU text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Linie

    Položka č.: 265817

    suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce porkčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Bouše

    (1928-1997)

    Figurální motiv

    Položka č.: 265816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    suchá jehla, 1981, 16,3 x 11,9 cm, sign. PD 81, č. 15/24, DU PF 82, papír lehce zažloutlý, u pravého a dolního okraje šedý otisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stromy v úplňku

    Položka č.: 265815

    lept, 13,3 x 8,2 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Spící děťátko

    Položka č.: 265814

    akvarel, tužka, papír, 1944, 34,4 x 26,5 cm, sign. PD 14/IV.1944, kartonová pasparta, na papíru jemné zažloutnutí po paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Zesnulý

    Položka č.: 265813

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Položka č.: 265812

    dřevořez, 18,5 x 7,1 cm, zažloutlý papír, na pravém a horním okraji flíček od vody, v horní části okraje papíru pokrčeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Hošna

    (1926)

    Vesnička v údolí

    Položka č.: 265811

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    dřevořez, 9,4 x 17,7 cm, sign. PD Hošna, č. 3/40, papír ohmataný a místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)