• Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:30

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    Položka č.: 228530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:31

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Věže

    Položka č.: 228837

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:33

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    Položka č.: 228840

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:35

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní po…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:36

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:37

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opus…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 232889

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:38

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 232890

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:39

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • M. Polák

    Pražský hrad

    Položka č.: 232962

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:40

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Růžová oblaka

    Položka č.: 233251

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:41

    olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    Položka č.: 233324

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:42

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • F. Černý

    Borovice

    Položka č.: 234143

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:43

    olej, sololit, 42 x 47,5 cm, sign. PD F. Černý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Trojan

    Sklízení sena

    Položka č.: 234154

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:44

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, sign. DP Trojan, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 234305

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:45

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:46

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    Položka č.: 234845

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:47

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Karel Benetka

    (1939)

    Výletní loď

    Položka č.: 234922

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:48

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, zezadu autorké razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Noemova archa

    Položka č.: 234923

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:49

    serigrafie, 25 x 17,5 cm, sign. PD Benetka, č. 16/40, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Výlet do přírody

    Položka č.: 234924

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:50

    serigrafie, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Benetka, 26/30, antiqari.at Radhošťská

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Položka č.: 234934

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:51

    litografie, 34,5 x 32,5 cm, sign PD Röhling, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Lov

    Položka č.: 234940

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:52

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Konopiště

    Položka č.: 234941

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:53

    litografie, 1970, 62,8 x 41 cm, sign. PD Mahrla70, antiqari.at Radhošťská

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:54

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 235026

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:55

  • Ulrych

    Selka

    Položka č.: 235027

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:56

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 235040

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:57

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    Položka č.: 235041

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:58

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    Položka č.: 235042

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:59

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)