• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Muž a žena

    Položka č.: 245556

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:23

    tužka, papír, 22 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 245557

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:24

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 245683

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:25

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 245689

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Valečov

    Položka č.: 245692

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:29

    olej, plátno, karton, 27 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Kouzlo dechu

    Položka č.: 250732

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:30

    litografie, 10,4 x 10,4 cm, sign. DU J. Kaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Kalous

    (1884-1960)

    Pohled na dům

    Položka č.: 250733

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Židovský náhrobek

    Položka č.: 250734

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:32

    akvatinta, 15 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Město (Ústí nad Labem)

    Položka č.: 250735

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:33

    linoryt, 1975, 11,5 x 12 cm, sign. PD M. Houra 75, č. 32/80, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Ústí nad Labem

    Položka č.: 250736

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:34

    linoryt, 1974, 17 x 9,5 cm, sign. DU M. Houra 74, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Tábor

    Položka č.: 250737

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:35

    litografie, 1969, 18 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 69, Antikvariát Ostrovní, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Božena Němcová

    Položka č.: 250738

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:36

    mědirytina, 10 x 8 cm, sign. DU KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Cesta v údolí řeky

    Položka č.: 250739

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:37

    suchá jehla, 1957, 9 x 14 cm, sign. PD Pavel Sukcolák 57, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    Položka č.: 250740

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    J. W. Goethe

    Položka č.: 250741

    Plánované ukončení: 18. 11. 2020 15:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 250742

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:00

    ocelorytina, 8 x 3,2 cm, PD značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Tomáš G. Masaryk

    Položka č.: 250743

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:01

    lept, akvatinta, 1938, 9,5 x 9 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 38, č. 82/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina za rozbřesku

    Položka č.: 250744

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Poutník na cestě

    Položka č.: 250745

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:03

    suchá jehla, 8 x 6 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    U Náchoda

    Položka č.: 250746

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:04

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Soutěska

    Položka č.: 250747

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:05

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Svolinský

    Zátiší s labutí

    Položka č.: 250748

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:06

    dřevoryt, 19 x 7,5 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Jalůvka

    Lenin

    Položka č.: 250749

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:07

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Úspěch

    Položka č.: 250750

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:08

    dřevoryt, 18 x 9,5 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Rodina

    Položka č.: 250751

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:09

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Člověk a civilizace

    Položka č.: 250752

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250753

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marta Sonnbergová

    Anděl

    Položka č.: 250754

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Krakonoš

    Položka č.: 250755

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:13

    dřevoryt, 16,7 x 10,6 cm, sign. DU JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Anděl

    Položka č.: 250756

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:14

    dřevoryt, 17,5 x 11 cm, sign. LD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)