• Petr Kouba

    Dvojice

    Položka č.: 250294

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:38

    olej, plátno, 1978, 116 x 100 cm, sign. vzadu P.Kouba 1978, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha,…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Petr Kouba

    Andělská hra

    Položka č.: 250295

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:39

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Kouba

    Ženský akt u moře

    Položka č.: 250296

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:40

    olej, plátno, 1995, 95 x 80 cm, sign. PD P. Kouba 1995, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Víd…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Petr Kouba

    Múza

    Položka č.: 250297

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:41

    tužka, papír, 1977, 62,4 x 45 cm, sign. vzadu P. Kouba 1977, při okrajích pokrčený papír, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu.…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Král

    Stavení

    Položka č.: 250298

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:42

    olej, lepenka, 1908, 31,5 x 39,5 cm, sign. PD Král J. 1908, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Krasl

    (1912-1989)

    Fabrika

    Položka č.: 250299

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:43

    barevná fotografie, 60 x 50,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 250300

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:44

    barevná fotografie, kolem r. 1970, 58,5 x 48,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Krasl

    (1912-1989)

    Fabrika

    Položka č.: 250301

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:45

    barevná fotografie, 1969, 57 x 46,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Krasl

    (1912-1989)

    Dělník

    Položka č.: 250302

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:46

    barevná fotografie, 59 x 47 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Luboš Krátký

    Abstrakce I.

    Položka č.: 250303

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:47

    kombinovaná technika, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Luboš Krátký

    Abstrakce II.

    Položka č.: 250304

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:48

    kombinovaná technika, karton, 17 x 22 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Tereza 01

    Položka č.: 250305

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:49

    digitální fotografie, 2016, 20 x 19,8 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Čtyřportrét

    Položka č.: 250306

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:50

    digitální fotografie, 30 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 250307

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:51

    litografie, 12,5 x 16,8 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 250308

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:52

    litografie, 17,5 x 12,1 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dívka česající si vlasy

    Položka č.: 250309

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:53

    litografie, 17 x 13,3 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dívka s kytičkou

    Položka č.: 250310

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:54

    litografie, 17,6 x 13 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Sedící žena

    Položka č.: 250311

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:55

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Partitura

    Položka č.: 250312

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:56

    litografie, 44 x 32,5 cm, sign. PD Kristofori, 35/50, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Katedrála

    Položka č.: 250313

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:57

    serigrafie, 1978, 54 x 33,7 cm, sign. LD Kristofori 78, 34/100, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Na mostě

    Položka č.: 250314

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:58

    serigrafie, 1985, 54 x 34,5 cm, sign. PD Kristofori 85, B050/100, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Položka č.: 250315

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:59

    serigrafie, 1977, 53,5 x 35,2 cm, sign. PD Kristofori 77, A046/100, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 250316

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:00

    litografie, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD V. Kubašta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 250317

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:01

    litografie, 24,5 x 24,5 cm, značeno LD V. Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kubíček

    (1927)

    Rozdělené elementy

    Položka č.: 250318

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:02

    serigrafie, 1988/2002, 52 x 26 cm, sign. DU Jan Kubíček 1988/2002, rám, č.18/41, Antikvariát Ostrovní

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 250319

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:03

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • L. Kučera

    Na vsi

    Položka č.: 250320

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:04

    akvarel, papír, 2005, 33 x 47 cm, sign. PD Kučera 05, rám

  • L. Kučera

    Roubenka

    Položka č.: 250321

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:05

    akvarel,papír, 33 x 37 cm, rám

  • L. Kučera

    Položka č.: 250322

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:06

    pastel, papír, 19 x 27 cm, sign. PD Kučera, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Kučerová

    Vyjížďka

    Položka č.: 250323

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:07

    suchá jehla, akvarel, papír, 11,8 x 12 cm, sign. PD Alena Kučerová 1986, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela