• Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    Položka č.: 243380

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Harmonikář

    Položka č.: 243381

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:09

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    Položka č.: 243382

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 243383

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:11

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    Položka č.: 243389

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:13

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    Položka č.: 243390

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:14

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Matka

    Položka č.: 243391

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:15

    litografie, 1969, 40 x 25,8 cm, sign. PD At. Fuchs 69, rám, č. 58/75, na papíře mimo tisk skvrny od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    Položka č.: 243392

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • J. Severa

    Kytice růží

    Položka č.: 243393

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:17

    rytina, pigment,překližka, 1942, 51 x 38,8 cm, sign. LD J. Severa 1942, rám, dřevo na několikamístech popraskáno, pravý spodní roh odřený, antiqari.at Radhošťská

  • Stanislav Odvárko

    (1911)

    Jadranské pobřeží

    Položka č.: 243394

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:18

    akvarel, papír, 30,3 x 61 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:19

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Polní květina

    Položka č.: 243396

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:21

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Stromy na břehu

    Položka č.: 243400

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:22

    olej, pastel, papír, 24,8 x 36 cm, sign. PD Ronek, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kampa

    Položka č.: 243402

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:23

    litografie, 24 x 41 cm, sign. PD Karel Müller, rám, č. 27/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:24

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243408

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:25

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243411

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:26

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    Položka č.: 243646

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    Položka č.: 243647

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:28

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    Položka č.: 243648

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:29

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bojovník

    Položka č.: 243649

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:30

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    Položka č.: 243650

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:31

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    Položka č.: 243651

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:32

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    Položka č.: 243652

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:33

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    Položka č.: 243653

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:34

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

  • Neznámy autor

    Chinatown

    Položka č.: 243681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:35

    tisk, 26,5 x 20 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    Položka č.: 243701

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:36

    olej, plátno, 15,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Karlštejn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    Položka č.: 243702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:37

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)