• Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Položka č.: 228882

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:22

    ocelorytina, 1969, 14 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír 69, č. 57/100, zažloutlý papír, vyšisovaný rámečwk od pasparty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:24

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zima

    Položka č.: 229161

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:26

    kvaš, papír, 1936, 43,8 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 36, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:28

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kostel v krajině

    Položka č.: 229953

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:30

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:32

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Hrádek

    Položka č.: 229955

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:34

    litografie, 1982, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Strom před domy

    Položka č.: 229956

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:36

    litografie, 1982, 20 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Béla Petry

    Palásthy Lajos

    Položka č.: 229963

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:38

    dřevoryt, 1981, 14 x 8,7 cm, PU značeno ve štočku Petry 81, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Průhled branou

    Položka č.: 229964

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:40

    dřevoryt, 7,5 x 7,3 cm, sign. PD L. Vlodek, použito jako pohlednice, antiqari.at Radhošťská, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Přípitek (Srdečné blahopřání Mijmír Helcelet)

    Položka č.: 229966

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:42

    linoryt, 1913, 12,8 x 8,5 cm, DU značeno KN, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:44

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:46

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:48

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Akt s vínem (Ex libris Olga Loutocká)

    Položka č.: 229970

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:50

    dřevoryt, 8 x 2,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Luc de Jaesher

    Ex libris Gilbert Vandermoere

    Položka č.: 229971

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:52

    lept, 1953, 6,3 x 5,3 cm, sign. PD , vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    Položka č.: 229974

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:56

    litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka ležící na trávě

    Položka č.: 230787

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:58

    olej, papír, 18,4 x 37,2 cm, vzadu kresba akvarelem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:02

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Sl. Macháček

    Les

    Položka č.: 232700

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:04

    olej, plátno, 1932, 65,5 x 48,5 cm, sign. LD Sl. Macháček 36, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Cesta s břízkami (Exl. Olga Falladová)

    Položka č.: 232722

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:06

    akvatinta, 1946, 12,7 x 7 cm, sign. PD Fleissig 43, při okrajích pomuchláno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:08

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Emanuel Hrbek

    (1897-1975)

    Karlův most

    Položka č.: 232919

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:10

    dřevoryt, 6,9 x 4,6 cm, PD značeno ve štočku EH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji

    Položka č.: 234089

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:16

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 16,5 x 9,5 cm, PD sign. A. V. Mašek, studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Mladíci v lese

    Položka č.: 234090

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234139

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:20

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)