• Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Rozbitý džbán

    Položka č.: 236695

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:34

    tužka, papír, 12 x 8,3 cm, sign PD W. G. , papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz, pod paspartou popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Na prednášce

    Položka č.: 236696

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:36

    akvarel, tužka, papír, 23 x 18 cm, sign. LD Grösger, papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:38

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:40

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Halda

    Položka č.: 237136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:42

    akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:44

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Kelm?

    Podhůří

    Položka č.: 237186

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:46

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 237435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:48

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 20,5 cm, sign. PD M. Florian, č. 8/50, papír na spodním okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Polívka

    Ježíšek a pastíř

    Položka č.: 237497

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:50

    olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený

    Vesnice u lesa

    Položka č.: 237502

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:52

    olej, sololit, 47,5 x 60,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky,k horní pravý roh rámu poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1941)

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    Položka č.: 237504

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:54

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1941)

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 237505

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:56

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Nosek

    (1962)

    Papoušek

    Položka č.: 237525

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:58

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    Položka č.: 237527

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 00:00

    dřevoryt, 36,4 x 48,5 cm, okraje papíru ořezány až ke grafice,horní okraj grafiky lehce poškoze (špatně odstřiženo), antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243408

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:02

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:04

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Postava se svatozáří

    Položka č.: 243721

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:06

    slepotisk, 23 x 15 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Milenci ze zdi

    Položka č.: 243722

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:08

    slepotisk, 22 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243723

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:10

    slepotisk, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Turek na Karlově mostě

    Položka č.: 243726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:12

    fotografie, 29,3 x 20,1 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ovoce

    Položka č.: 243750

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:14

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Větvička

    Položka č.: 243751

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:16

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květ

    Položka č.: 243752

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:18

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květ

    Položka č.: 243753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:20

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vážka

    Položka č.: 243757

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:22

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriel Štrba

    (1958)

    Mimozemšťan

    Položka č.: 244007

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:24

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Tupý

    Chrám matky Boží před Týnem

    Položka č.: 244168

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:26

    akvarel, tužka, papír, 30,5 x 18 cm, sign. PD K. Tupý, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Lecoque

    (1891-1981)

    U Svatého Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 244192

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:28

    litografie, 52 x 43 cm, sign. PD Lecoque, zezadu na papíru Lecoque´s Special Edition, Original Lithographs, 1-125 To Members of SVU Chapter Los Angeles, zažloutlý papír, na okrajích místy lehce pokrčen, na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    Položka č.: 244225

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:30

    lept, 1944, 5 x 7 cm, sign. PD Rabas 44, rám , antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Duha

    Položka č.: 244233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:32

    heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook