• Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    No.: 220668

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:37

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    Ženeva

    No.: 220669

    Auction price: 3.100 CZK (115 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:38

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/35, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.100 CZK (115 €)

  • Boris Nosek

    Papoušek

    No.: 237525

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Vinárna u Lorety

    No.: 220671

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:39

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Jana Reinerová

    Vhled do zahrady Německého velvyslanectví

    No.: 220672

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:40

    litografie, 34,5 x 27,5 cm, č. 25/58, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    No.: 237527

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    dřevoryt, 36,4 x 48,5 cm, okraje papíru ořezány až ke grafice,horní okraj grafiky lehce poškoze (špatně odstřiženo), , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jana Reinerová

    Rodný kraj G. Mahlera

    No.: 220675

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:41

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/48, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Slavný park v Jeruzalémě

    No.: 220676

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:42

    litografie, 33 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    No.: 237528

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    dřevoryt, 30,5 x 39,5 cm, sign PD Jan Rambousek, a. t. , horní okraj papíru pokrčen, , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jana Reinerová

    Vila Richarda Wagnera

    No.: 220677

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:43

    litografie, 33 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/55, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    No.: 220679

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:44

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/100, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    No.: 237874

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    olej, plátno, 10,5 x 26,2 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní most

    No.: 220681

    Auction price: 3.300 CZK (123 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:45

    litografie, 35 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.300 CZK (123 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu IV.

    No.: 223555

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:46

    litografie, 2014, 41 x 56,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, AT, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended…

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    V noci v zimě u Karlova mostu

    No.: 237875

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    olej, papír, 10,5 x 23,3 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jana Reinerová

    Les

    No.: 223577

    Auction price: 3.800 CZK (141 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:47

    litografie, 47 x 35 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 4/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.800 CZK (141 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži I.

    No.: 223595

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:48

    linoryt, 2017, 24 x 15 cm, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zapadající slunce za Karlovým mostem

    No.: 237876

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    olej, plátno, 10,2 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži II.

    No.: 223596

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:49

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži III.

    No.: 223597

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:50

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    No.: 237877

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    olej, karton, 10,5 x 19,8 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži IV.

    No.: 223598

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:51

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženej Karlův most

    No.: 237878

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:52

    olej, karton, 7,8 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Ivan Kováčik

    The Earth

    No.: 223603

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:53

    kombinovaná technika, 2005, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    No.: 223835

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:54

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sluncem zalitá Praha

    No.: 237879

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    olej, karton, 20,4 x 11,1 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Pavla Marie Koucká

    (1973)

    Pan doktor ztratil v lese klíč

    No.: 223861

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:55

    akvarel, papír, 2014, 29,7 x 42 cm, sign. LD. P. M. K.

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    No.: 237880

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:56

    olej, plátno, 15 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Zdena Marschalová

    Bruslaři

    No.: 225333

    Auction price: 2.600 CZK (97 €)

    lino-cut, 30 x 41 cm, signed RD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Current price: 2.600 CZK (97 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněženou uličkou

    No.: 237881

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:58

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)