• David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    No.: 245439

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:43

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Josef Baruch

    (1893-1966)

    Plumlov

    No.: 245441

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:45

    dřevoryt, 1947, 45 x 32 cm, sign. PD Jožka Baruch, papírová pasparta, zažloutlý papír,

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Staropražské střechy a věže

    No.: 245442

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:46

    litografie, 28 x 46 cm, sign. DU J.Peca, č. 86/200, zažloutlý papír, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda

    Děvčátko

    No.: 245443

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:47

    kolorovaná fotografie, 44 x 33,3 cm, textilní pasparta, DU značeno: A. Natvogel Nürnberg, Saldorfelstr. 6. , pasparta zašpiněná,

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zasněžená vesnice

    No.: 245444

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:48

    litografie, 12,3 x 37 cm, sign. PD F. Emler, č. 49/100, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Loďky na Kampě

    No.: 245445

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:49

    litografie, 1948, 41 x 51 cm, PD monogr. V.S. 1948, aut. Tisk, , the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The Academy in Munich, member …

  • Inoe Yasuji

    (1869-1889)

    Oslava v Tokyu

    No.: 245447

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:50

    japonský dřevořez, dvě části, každá 36 x 24 cm, nalepeno na papíru, poškozeno - zalepeno průhlednou lepenkou,

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 245448

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:51

    litografie, 33,8 x 55,3 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, zadní strana potištěna,

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 245449

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:52

    litografie, 33,8 x 55,4 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, zadní strana potištěna,

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 245450

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:53

    litografie, 33,8 x 55,5 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna,

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 245451

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:54

    litografie, 33,8 x 55,6 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna,

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    No.: 245855

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:55

    lept, 2008, 15 x 9,5 cm, sign. PD H. Čápová, č. 67/200, Pamětní list k 300. výročí narození F.X. Richtera 1709 -1789, Vydalo nakladatelství THALIA Praha pro Společnost Castellum Holešov, 2009 DU na papíře slepotisk Castellum Holešov, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architectur…

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Nacovský

    Město na pobřeží

    No.: 245856

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:56

    olej, karton, 44,5 x 36 cm, sign. PD Nacovský, rám,

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

    Kubistické zátiší s loutnou

    No.: 245857

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:57

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 9.000 CZK (334 €)

  • Holub

    Břízky

    No.: 245858

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:58

    gouache, paper, 32 x 25 cm, signed right/lower Holub, rám, small damages on a frame,

  • Jana Reinerová

    Loreta

    No.: 245859

    Auction price: 7.500 CZK (278 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:59

    oil, canvas, 17 x 22,8 cm, signed right/lower Reinerová, rám, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 7.500 CZK (278 €)

  • Aranka Červená

    (1950)

    No.: 245860

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:00

    olej, karton, 23 x 15 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena u dveří

    No.: 245861

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:01

    akvarel, tuš, papír, 1937, 24 x 18,4 cm, sign. PD B. Ullrych 37, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kopáči

    No.: 245862

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:02

    akvarel, papír, 28,5 x 24,7 cm, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena při práci

    No.: 245863

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:03

    olej, akvarel, papír, 1929, 27 x 21,3 cm, sign. PD B. Ullrych 29, vzadu kresba tužkou, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Milenci u vody

    No.: 245864

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:04

    olej, akvarel, tuš, papír, 1936, 22 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vsi

    No.: 245865

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:05

    akvarel, papír, 25,7 x 20,8 cm, při okrajích lehce zvlněný papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na dvorku

    No.: 245866

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:06

    akvarel, papír, 1944, 22,2 x 28,8 cm, sign. LD B. Ullrych 44, při horním a levém okraji lehce natržený papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s nůší

    No.: 245867

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:07

    tužka, akvarel, papír, 18,8 x 14 cm, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy a muž v trávě

    No.: 245868

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:08

    tužka, akvarel, papír, 1934, 29,6 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 34, vzadu geometrické nárysy, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • K. Novák

    První sníh

    No.: 245869

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:09

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Liesler

    Postel

    No.: 245870

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:10

    litografie, 1971, 22 x 32,6 cm, sign. PD Liesler 70, č. 22/80, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji zažloutlá skvrna, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, mem…

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša s mečem

    No.: 245871

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:11

    japonský dřevořez, 35 x 24,5 cm, papír mírně pomuchlán, levý horní roh poškozen, v levém spodním rohu dvě dírky, přichyceno ke kartonu,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Odpočinek

    No.: 245872

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:12

    japonský dřevořez, 35 x 25,7 cm, papír mírně pomuchlán, levý horní roh poškozen, přichyceno ke kartonu,

  • Kunisada Utagawa III.

    (1848-1920)

    Samuraj a maska

    No.: 245873

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:13

    japonský dřevořez, 35 x 23,3 cm, papír mírně pomuchlán, přichyceno ke kartonu,