• Jan Spěváček

    (1973)

    Papír V

    Položka č.: 232810

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:40

    olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, pokroucený papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír VI

    Položka č.: 232811

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:41

    olej, pauzovací papír, 2006, 57 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2006, pokroucený papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír VIII

    Položka č.: 232812

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:42

    olej, pauzovací papír, 2007, 54 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, pokroucený papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Pavel Král

    Konec pavučiny

    Položka č.: 233404

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:43

    kombinovaná technika, papír, 2012, 59 x 59 cm, sign. PD P. Král

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 233436

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:44

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Alois Nožička

    Vnitřní zrcadlo

    Položka č.: 233518

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:45

    fotografie, 1986, 29,9 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Zvědavost

    Položka č.: 233706

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:46

    lept, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/1

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Koupel

    Položka č.: 235253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:47

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Po koupeli

    Položka č.: 235254

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:48

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu

    Položka č.: 235283

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:49

    litografie, 2014, 42,3 x 28,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 13/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu II.

    Položka č.: 235284

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:50

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • Zdeněk Daněk

    Do lesa jde tma I

    Položka č.: 235926

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (778 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:51

    akryl, papír, 2015, 41 x 57.7 cm

    Aktuální cena: 21.000 CZK (778 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 28 000 Kč CZK

  • Marie Ladrová

    (1981)

    Krajinka

    Položka č.: 236208

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:52

    přírodní barvivo na bavlněném papíru, 2018, 18 x 26 cm, sign. zezadu Marie Ladrová 2018

    Aktuální cena: 3.400 CZK (126 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Kubánci

    Položka č.: 237616

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:53

    3 x linoryt, 2018, 3krát 18 x 18,5 cm, sign. PD KK a zezadu 2018 KK., studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Akt I

    Položka č.: 237617

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:54

    kolorovaný slepotisk z dřevorytu, 2019, sign. PD 2019 KK., studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Akt II

    Položka č.: 237618

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:55

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Náměstí na Pecce

    Položka č.: 238399

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:56

    olejový pastel, papír, 30 x 40 cm, LD monogr. KK, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Jabloňové květy I.

    Položka č.: 238400

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:57

    linoryt, 2010, 20 x 15 cm, PD monogr. KK, č. 36/50, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Jabloňové květy II.

    Položka č.: 238401

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:58

    linoryt, 2010, 23,5 x 14,5 cm, PD monogr. KK, č. 41/50, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Bouračka

    Položka č.: 238402

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:59

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Z Karlova mostu

    Položka č.: 238411

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:00

    suchá jehla, 20 x 31 cm, sign. PD. Jiří Kasal, č. 19/50

    Aktuální cena: 1.150 CZK (43 €)

  • Karel Kroupa

    Franz Kafka před synagogou I

    Položka č.: 238412

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:01

    lept, 1992, 46 x 24,3 cm, sign. PD Karel Kroupa 1980, autorský tisk , žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Z Karlova mostu

    Položka č.: 238416

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:02

    lept, 1974, 20 x 31 cm, sign. PD Jiří Kasal, č. 19/50

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 238424

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:03

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. DU Janíček 92, č. 14/80, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Jan Gemrot

    On the road

    Položka č.: 238427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:04

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Lízátko

    Položka č.: 238428

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:05

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Olga Vychodilová

    Zatmění Měsíce

    Položka č.: 238436

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:06

    lept, 13 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 77/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Ladislav Kuklík

    Okno

    Položka č.: 238439

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:07

    grafický list, 1974, 14 x 9 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Záda III.

    Položka č.: 238441

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:08

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • Ladislav Kuklík

    Balet I.

    Položka č.: 238442

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:09

    grafický list, 1985, 5 x 3 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)