• Olga Vychodilová

    Lodě VII

    Položka č.: 206073

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:07

    lept, papír, 2008, 7 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 70/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:08

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Olga Vychodilová

    Lodě I

    Položka č.: 206074

    lept, papír, 2008, 7 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 80/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Vychodilová

    Vřes

    Položka č.: 206078

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:09

    lept, 14 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ivan Kováčik

    Adam a Eva

    Položka č.: 208131

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    lept, 2012, 20 x 13 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 31/59

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Vodnár

    Položka č.: 208133

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (62 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:11

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 46/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (62 €)

  • V. Křížek

    Domy u pobřeží

    Položka č.: 237142

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:12

    uhel, papír, 1956, 22 x 31,9 cm, sign PD VKřížek 57, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Alois Nožička

    Otevřený

    Položka č.: 209722

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Alois Nožička

    Rozhraní

    Položka č.: 209723

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:13

    digitální fotografie, 2003, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2003, autorský tisk, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Seewesen (lodní části)

    Položka č.: 237143

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:14

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Alois Nožička

    Je to v pytli

    Položka č.: 209725

  • Alois Nožička

    Ohrada

    Položka č.: 209726

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:15

    Pražská hrad z Lávky

    Položka č.: 237148

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:16

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Alois Nožička

    Objekt B

    Položka č.: 209728

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (326 €)

    Aktuální cena: 8.800 CZK (326 €)

  • Helena Vanišová

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 211316

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:17

    kombinovaná technika, papír, 19 x 9 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Les

    Položka č.: 237151

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:18

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karlův most

    Položka č.: 211348

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    akvarel, tuš, papír, 29 x 41 cm, sign. LD Eva Šlachtová 77

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Kairos

    Položka č.: 211349

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:19

    lept, suchá jehla, 49 x 65 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/10

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 237152

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:20

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Hry

    Položka č.: 211350

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    suchá jehla, 1972, 25 x 40,5 cm, sign. PD Eva Kojecká 1972, č. 3/10

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Labyrint

    Položka č.: 211352

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:21

    kombinovaná technika, 59 x 43 cm, sign. PD Eva Šlachtová

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:22

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 211819

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Don Giovanni

    Položka č.: 213089

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:23

    lept, suchá jehla, 29 x 39 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 2/50

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237161

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:24

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, místy papír lehce otrhán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 213163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 148/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampiónová slavnost

    Položka č.: 213179

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:25

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 54/100, č. 54/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lyra

    Položka č.: 237197

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:26

    linoryt, 1976, 19 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 76, rám , aut.tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestn…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 213180

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka 6/100, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam