• Emil František Burian

    (1904-1959)

    Dejte nám divadlo

    Položka č.: 1531

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:15

    bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Foehr

    (1880-1943)

    Bauten und Entwürfe

    Položka č.: 1532

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:16

    kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 1533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:17

    bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Urban

    Mánesova mansarda

    Položka č.: 1534

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:18

    2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Fragment Svatovítské katedrály

    Položka č.: 1535

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:19

    bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 1536

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:20

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Praha

    Položka č.: 1537

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:21

    bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kostel

    Položka č.: 1538

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:22

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Barokní kostel

    Položka č.: 1539

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:23

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mostecká věž

    Položka č.: 1540

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:24

    bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sedlák

    Melantrichova ulice

    Položka č.: 1541

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:25

    bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kluci na schodech

    Položka č.: 1542

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:26

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Fragments de la photographie tcheque

    Položka č.: 1543

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:27

    katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Lukas

    (1915-2006)

    Jiří Trnka

    Položka č.: 1544

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:28

    fotografie, 17,9 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, absolvoval jednoroční grafickou školu ve Vídni, člen KFA v Nekázance

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Karlštejn

    Položka č.: 1545

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:29

    bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 1546

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:30

    bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Jízda králů

    Položka č.: 1547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:31

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Fafek

    (1922-1997)

    Soubor fotografií

    Položka č.: 1548

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:32

    87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Martinček

    (1913-2004)

    Martin Martinček

    Položka č.: 1549

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:33

    12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Škulina

    (1908-1961)

    Lvi

    Položka č.: 1550

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:34

    8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Škulina

    (1908-1961)

    Africa in Pictures

    Položka č.: 1551

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:35

    12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Šroufek

    Krásy života

    Položka č.: 1552

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:36

    17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • . neurčený autor

    Adelheid

    Položka č.: 1553

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:37

    92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Happy New Year 71

    Položka č.: 1554

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:38

    fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Novoročenka 1954

    Položka č.: 1555

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:39

    fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kolektiv autorů

    Berühmte Voigtländer Objektive

    Položka č.: 1556

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:40

    kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Pohádky

    Položka č.: 1557

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:41

    kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Nesnídal

    Josef Formánek - Mluviti pravdu

    Položka č.: 1558

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:42

    11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jeden kus života

    Položka č.: 1559

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:43

    40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    Položka č.: 1560

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:44

    tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook