• Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 217825

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:27

    lept, akvatinta, 1986, 14,3 x 11,5 cm, sign. PD J. Pileček 86, 9/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přikryl

    Vesnička v horách

    Položka č.: 238026

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:28

    akvarel, malířská lepenka, 17 x 48 cm, sign. PD Přikryl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Chalupy

    Položka č.: 193161

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:29

    akvarel, karton, 20,5 x 29,2 cm, sign. PD Ronek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Krajina s polem

    Položka č.: 223360

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:30

    lept, 1952, 19,5 x 33,8 cm, sign. PD Sukdolák 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Létající II.

    Položka č.: 217961

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:31

    tuš, papír, 1986, 15 x 10,5 cm, sign. PD Vl. Tesař 86, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tockstein

    (1912-1992)

    Procházka lesem

    Položka č.: 217929

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:32

    lept, 1972, 7,9 x 11,7 cm, sign. PD s. Tockstein 72, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Tockstein

    (1912-1992)

    Vybírání vší

    Položka č.: 139813

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:33

    lept, 1972, 10,7 x 19,8 cm, sign. PD J. Tockstein 1972, v pravém horním rohu zažloutlá skvrnka, v dolní části mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Loď

    Položka č.: 220221

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:34

    lept, 25 x 17,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Váša

    (1920-1996)

    Basista

    Položka č.: 179232

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:35

    tuš, akvarel, běloba, papír, 1951, 20,8 x 14,7 cm, sign. DU a na zadní straně Miroslav Váša , ilustrace pro časopis Ohníček č. 16 str. 10 (1951), žák prof. F. Kysely, J. Švába, Z. Kratochvíla, M. Fikariho a F. Tichého na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Socha Jana Žižky

    Položka č.: 204015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:36

    dřevoryt, 15,5 x 10 cm, sign. PD Vik, příloha ke knize Dr. E. Beneše, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Hráč na baskřídlovku

    Položka č.: 217919

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:37

    akvarel, tuš, papír, 1963, 24,7 x 17,3 cm, sign. PD J. Vojna 1963, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Husar

    Položka č.: 217918

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:38

    akvarel, tuš, papír, 1961, 26,5 x 15,6 cm, sign. PD J. Vojna 1969, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Strážce

    Položka č.: 217917

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:39

    akvarel, tuš, papír, 1969, 24,2 x 17,2 cm, sign. PD J. Vojna 1969, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Exulant

    Položka č.: 217916

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:40

    akvarel, tuš, papír, 1962, 27,2 x 19 cm, sign. PD J. Vojna 62, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Vychodilová

    Květiny

    Položka č.: 251013

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:41

    lept, akvatinta, 32,2 x 23,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová, 15/100, na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • E. Z. Zbraslavský

    Položka č.: 227597

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:42

    akvarel, tuš, papír, 1936, 42 x 56 cm, sign. LD E. Z. Zbraslavský 36, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 244643

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:43

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Janovská

    (1907-?)

    Zimní Praha ze Strahova

    Položka č.: 232858

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:44

    litografie, 31 x 61 cm, sign. PD L. Janovská, rám, 12/100, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autorky a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Vánoce

    Položka č.: 250998

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:45

    litografie, 1983, 38 x 29 cm, sign. PN Michaela 83, 36/65, ohnutý roh, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Lisý

    Betlém

    Položka č.: 240866

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:46

    serigrafie, 1967, 16 x 23,5 cm, značeno PD P. Lisý 67, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Truksová

    Jezulátko

    Položka č.: 251015

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:47

    litografie, 2020, 66,5 x 51 cm, sign. PD Jana Truksová 2020, 5/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Mirka Věrčáková

    Mikuláš: Člověče copak jsi dělal v létě

    Položka č.: 217782

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:48

    kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 29,7 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Vlach

    Kastel sv. Františka z Assisi

    Položka č.: 251012

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:49

    litografie, 2007, 17,7 x 17,2 cm, sign. PD Vlach 2007, 18295, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Vlach

    Trmalova vila

    Položka č.: 217959

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:50

    litografie, 2008, 19 x 14,8 cm, sign. PD Vlach 2008, 25600, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Vlach

    Záběhlický zámeček

    Položka č.: 217958

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:51

    litografie, 2008, 18,8 x 13,7 cm, sign. PD Vlach 2008, 33/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Záda

    Položka č.: 245176

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:52

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V ohni

    Položka č.: 235846

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:00

    tuš, papír, 14,5 x 18,9 cm, pd potvrzení pravosti od M. Alexové, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Na stavbě

    Položka č.: 235844

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:01

    tuš, papír, 16,9 x 24,7 cm, sign. PD A. J. Alex, studie k leptu, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Vladimír Franz před tetáží

    Položka č.: 210761

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:02

    uhel, papír, 1987, 42 x 30,8 cm, sign. LD Bělocvětov 87, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Růženka

    Položka č.: 206626

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:03

    tužka, papír, 46 x 35 cm, na zadní straně kresba spícího dítěte, přeložený papír, poničené okraje papíru, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)