Samota

    Položka č.: 253844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:16

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Petrolejová lampa

    Položka č.: 253846

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:18

    litografie, 21 x 4,4 cm, sign PD Chramosta, pasparta, 8/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ivan Horyna

    (1937-2009)

    Bratislava, Dom U dobrého pastiera

    Položka č.: 253847

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:20

    litografie, 1997, 16,5 x 12 cm, sign PD Ivan Horyna 1997, rám, 16/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Zvonící kašna a Belveder

    Položka č.: 253848

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:24

    oceloryt, 11,7 x 12 cm, značeno PD J. Herčík, paspartra, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Barbora

    Položka č.: 253849

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:26

    lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1910-1966)

    Střechy Starého Města a meterologická věž v Klementinu

    Položka č.: 253850

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:28

    litografie, 16,6 x 11 cm, sign PD Jaroslav Kovář, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Novák

    (1888-?)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 253851

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:30

    lept, 12,8 x 10,1 cm, sign PD Jan Novák, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Staroměstská věž Karlova mostu

    Položka č.: 253852

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:32

    litografie, 1966, 13,5 x 20 cm, sign PD Cyril Chramosta, pasparta, autorský list, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ivan Horyna

    (1937-2009)

    Bratislava, Michalská ulice a Michalská brána/věž

    Položka č.: 253853

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:34

    litografie, 1993, 30 x 17,5 cm, sign PD Ivan Horyna, rám, 109/200, mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Imrich Smrek

    (1912-1997)

    Spišské pleso

    Položka č.: 253855

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:36

    akvarel, tužka, papír, 12,1 x 17,5 cm, monogr. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Klaun (PF 1933)

    Položka č.: 254044

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:38

    barevný dřevoryt , 1932, 11,1x 7 cm, sign.PD J. Fleisig 1932, tištěno na hedvábný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muzikanti (PF 1932)

    Položka č.: 254045

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:40

    dřevoryt, 1931, 13,6 x 9,5 cm, sign. PD J. Fleisig 1931, v grafice text: P. F. 1932; Ing. B. Petrlík, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 254096

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Námluvy (PF 1936)

    Položka č.: 254098

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:44

    barevný dřevoryt, 1935, 18 x 10 cm, sign. PD J. Fleisig 1935, dole v grafice tištěno: Ing. B. Petrlik, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Čtenář (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 255410

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:46

    ocelorytina, 2 x 5 cm, modrá varianta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Šrámek

    Venkovská krajina

    Položka č.: 255417

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:00

    olej, plátno, 1943, 33 x 43 cm, sign. LD Šrámek 43, rám, zaskleno, na zadní straně popsáno: Tento obraz byl zakoupen od prof. Šrámka v České Lípě v r. 1946., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Batizovské pleso

    Položka č.: 255418

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:02

    akvarel, tuš, papír, 1986, 16,5 x 24 cm, monogr. PD 86, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Felix

    Tváře

    Položka č.: 255419

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:04

    lept, 1988, 11,5 x 8 cm, sign. PD Karel Felix 88, pasparta, č. 69/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Martinová

    Položka č.: 255420

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:06

    dřevoryt, 1974, 23 x 11 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neurčený autpr

    Portrét dívky

    Položka č.: 255421

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:08

    akvarel, tužka, papír, 18 x 14,7 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 255422

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:10

    litografie, 1983, 19 x 16,5 cm, sign. DU F. Gross 83, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    Ex libris

    Položka č.: 255423

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:12

    tisk, 9,5 x 7 cm, značeno PD H. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Přístav na periferii

    Položka č.: 255424

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:14

    litografie, 1949, 22 x 30,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1949, Po stranách ohmataný, místy ohnutý papír (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, U…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Domek na lodi

    Položka č.: 255425

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:16

    lept, 7 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Paví loď

    Položka č.: 255426

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:18

    kolorovaný lept, 8,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)