• Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 250590

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:16

    olej, plátno, 70 x 56 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Bohumil Ullrych

    Plachetnice

    Položka č.: 250591

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:17

    olej, plátno, 1934, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 34

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 250592

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 51 x 62 cm

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 250593

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:19

    olej, karton, 1943, 51 x 43 cm, sign. LD B. Ullrych 43, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Za prací

    Položka č.: 250594

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:20

  • Bohumil Ullrych

    Pičín u Příbrami

    Položka č.: 250595

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:21

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 250596

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:22

    olej, karton, 21 x 26,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 250597

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:23

    olej, karton, 1932, 39 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, rám

  • Bohumil Ullrych

    Siesta

    Položka č.: 250598

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:24

    olej, karton, 49 x 73 cm

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 250599

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:25

    olej, karton, 1942, 69 x 54 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Urban

    Sedící

    Položka č.: 250600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:26

    pálená hlína, 36 x 21 x 28 cm, sign. ma podstavci Urban, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 250601

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:27

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    Položka č.: 250602

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:28

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vaic

    Položka č.: 250603

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:29

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Vaic?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 250604

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 250605

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:31

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vavřina

    Smutné modré oči

    Položka č.: 250606

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:32

    olej, sololit, 1973, 72 x 59 cm, sign. LD Vavřina 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Velčovský

    Snídaně v trávě

    Položka č.: 250607

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:33

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Josef Velčovský

    Maják s elefantastickým výhledem

    Položka č.: 250608

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:34

  • Josef Velčovský

    Golf na Karlštejně

    Položka č.: 250609

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:35

  • Josef Velčovský

    Vrak

    Položka č.: 250610

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:36

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    U zdi nářků

    Položka č.: 250611

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:37

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 250612

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:38

    olej, sololit, 79 x 59 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 250613

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:39

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Sedící akt

    Položka č.: 250614

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:40

    mezzotinta, 1980, 8,9 x 5,7 cm, sign. DU Jiří Vláčil 80, pasparta, č. 63/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Vojířová

    (1919)

    Franklin D. Roosevelt

    Položka č.: 250615

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:41

    bronzový reliéf, mramor, 20,3 x 16,5 (27 x 21) cm, značeno LD v bronzu L. Vojířová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Pokorného na AVU v Praze, prof. J. Horejce a J. Laudy na VŠUP v Praze, členka skupiny Profily, Tvůrčího kolektivu Index a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vondráček

    (1906-1983)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 250616

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:42

    olej, karton, 25 x 31 cm, sign. PD J. Vondráček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák K. Beneše a F. V. Danihelky, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, člen Skupiny pěti

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Gotický kostel

    Položka č.: 250617

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:43

    lept, 1942, 31,5 x 20,5 cm, PD Vondrouš 1942, rám, mírně zažlotlý papír, narámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Votruba

    (1889-1973)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 250618

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:44

    dřevoryt, 1934, 40 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Votruba 1934, rám, Vpravo dole razítko SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Votruba

    Things will never be the same

    Položka č.: 250619

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:45

    serigrafie, 50 x 41 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 6/50, v tisku rýhy , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)