• Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zoponka

    Položka č.: 236897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:01

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1959, 46 x 55,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Položka č.: 236887

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:02

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 58 x 45 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Svářeči

    Položka č.: 236918

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:03

    barevná fotografie, 60. léta, 59,5 x 49,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 236900

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:04

    barevná fotografie, kolem r. 1970, 58,5 x 48,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France V.

    Položka č.: 245739

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:05

    fotografie, 1994, 47,5 x 58,4 cm, sign. na zadní straně J. Malý, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France IV.

    Položka č.: 245738

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:06

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France III.

    Položka č.: 245737

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:07

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France II.

    Položka č.: 245736

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:08

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    Položka č.: 244417

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:09

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 43800, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 244424

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:10

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    Položka č.: 242272

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:11

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Miroslav Prokopec

    Kostlivci

    Položka č.: 245722

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:12

    fotografie, 1959, 17,5 x 23,3 cm, záběr z výstavy o životě a díle Dr. Aleše Hrdličky, žák prof. Ullmanna a J. Nušla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 244429

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 19:13

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    Položka č.: 244096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:00

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 244216

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vzpomínka na Göteborg I.

    Položka č.: 241645

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:02

    tempera, karton, 35 x 56 cm, sign. PD VB 50, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    Položka č.: 241644

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:03

    tempera, karton, 69,5 x 49 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    Položka č.: 233236

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:04

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Přání k sedmdesátinám

    Položka č.: 245798

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:05

    litografie, 1971, 13,5 x 20 cm, sign. PD C. Bouda, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 245796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:06

    lept, 9,2 x 3,8 cm, sign. PD C. Bouda, 26/30, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Na výletě

    Položka č.: 245795

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:07

    lept, 11,6 x 3 cm, sign. DU C. Bouda, PF 1949, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Pohled na město

    Položka č.: 245794

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:08

    lept, 7 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci na břehu

    Položka č.: 245793

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:09

    dřevoryt, 6,5 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, 40/85, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Otevřená kniha

    Položka č.: 245792

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:10

    lept, suchá jehla, 5,5 x 9,7 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s větvičkou

    Položka č.: 245791

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:11

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Ze života hmyzu

    Položka č.: 218227

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:12

    lept na ručním papíře, 26 x 18 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Jiří Brázda

    Dynamika ženského těla

    Položka č.: 215713

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:13

    lept, 1985, 27,7 x 19,7 cm, sign. DU Jiří Brázda 85, 46/130, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Staré Vršovice

    Položka č.: 245704

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:14

    litografie, 1960, 20 x 29 cm, sign. PD JBrož 60, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Oplzlé batole

    Položka č.: 168193

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:15

    linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž II

    Položka č.: 221405

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:16

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)