• Tom. Kroj

    Šeříky

    Položka č.: 246255

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:06

    olej, plátno, 70,5 x 59 cm, sign. PN Tom. Kroj, klínový rám, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Tom. Kroj

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 246254

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:07

    olej, plátno, 55 x 71 cm, sign. PN Tom. Kroj, klínový rám, mírně zašlá malba, ve střední části protržené plátno cca 5 mm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Gustav Krum

    (1924-2011)

    Pohlazení

    Položka č.: 246249

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:08

    litografie, 21 x 33 cm, sign. PD G. Krum Ř., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Kryštof

    Vesnička

    Položka č.: 246276

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:09

    pastel, papír, 1976, 27 x 47 cm, sign. LD Kryštof 76, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Zahrada s výhledem na katedrálu sv. Víta

    Položka č.: 246153

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:10

    litografie, 1974, 19,7 x 13,2 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za městem

    Položka č.: 246206

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:11

    suchá jehla, 19 x 24,2 cm, sign. LD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Skřítek hudebník

    Položka č.: 246245

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:12

    uhel, airbrush, papír, 1980, 36,6 x 25,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Skřítek a muchomůrka

    Položka č.: 246242

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:13

    uhel, airbrush, papír, 1980, 36,6 x 25,5 cm, sign. PD nečitelně 80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 246270

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:14

    akvarel, papír, 1944, 40,5 x 29 cm, sign. PD , mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 246256

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:15

    olej, karton, 18 x 14 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na pasece

    Položka č.: 239708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:17

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Kostel

    Položka č.: 246275

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:18

    olej, karton, 27 x 35 cm, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Plachetnice na jezeře II.

    Položka č.: 246259

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:19

    olej, sololit, 10 x 12 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Plachetnice na jezeře I.

    Položka č.: 246258

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Strom

    Položka č.: 246181

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:21

    tuš, papír, 31,6 x 42,3 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Rybník na návsi

    Položka č.: 211371

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:22

    pastel, uhel, papír, 32 x 42,7 cm, sign PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Oberthor

    Libín

    Položka č.: 211370

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:23

    pastel, uhel, papír, 30 x 40,2 cm, sign PD K. Oberthor, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Jitřní čas

    Položka č.: 246262

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Pokluda

    (1919)

    Dívka a kůň

    Položka č.: 224954

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:25

    litografie, 31,9 x 20,8 cm, sign. PD Pokluda, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice tulipánů

    Položka č.: 246197

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:26

    kombinovaná technika, papír, 1982, 54 x 41 cm, sign. PD Josef Šolc 11. 3. 1982, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 246196

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:27

    kombinovaná technika, papír, 1985, 46,5 x 34 cm, sign. LD Josef Šolc 85, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ulcinj Jugoslávie

    Položka č.: 246195

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:28

    kombinovaná technika, papír, 1978, 38,5 x 40,5 cm, sign. LD Josef Šolc 78, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vojtěch Zeilman

    (1896-?)

    Vyhlídka

    Položka č.: 246210

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:29

    uhel, papír, 1941, 45 x 34 cm, sign. LD Zeilman V. 1941, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Oběti války

    Položka č.: 246200

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:30

    tuš, papír, 21 x 29,2 cm, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojenské vrtulníky

    Položka č.: 246199

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:31

    tempera, fix, papír, 21,4 x 30,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Radost z boje

    Položka č.: 246198

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:32

    tempera, fix, papír, 12,2 x 18,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Postavy

    Položka č.: 246233

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:33

    tuš, papír, 32,9 x 44,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Muž sklánějící se nad tělem dítěte

    Položka č.: 246220

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:34

    akvarel, fix, tuš, papír, 29,8 x 18,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Voják

    Položka č.: 246219

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:35

    akvarel, tuš, běloba, papír, 26 x 20,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Nástup

    Položka č.: 246188

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:36

    akvarel, tuš, běloba, papír, 37,1 x 34,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)