Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Předjaří pod horami

    Položka č.: 266211

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:01

    olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Zima

    Položka č.: 205039

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Borovanská

    Stromy u jezírka

    Položka č.: 281850

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:03

    2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Daníček

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 281851

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:04

    olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Doubravová

    Kachničky ve vodě

    Položka č.: 281852

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05

    olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. K. Farský

    (1880-1927)

    Krajina

    Položka č.: 281908

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:06

    olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Fuksa

    Chalupy

    Položka č.: 250176

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:07

    olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Grumlík

    Venkovská krajina

    Položka č.: 279077

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:08

    olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Grumlík

    Venkovská krajina

    Položka č.: 279076

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:09

    olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Hejnová - Talabardon

    (1922)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 178485

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10

    akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlaváček

    Městečko

    Položka č.: 281853

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:11

    olej, karton, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hlaváček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ernst Hofmann

    Krajina

    Položka č.: 281909

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:12

    olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Horký

    Na břehu řeky

    Položka č.: 281910

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:13

    olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    U rybníku

    Položka č.: 281854

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:14

    olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Na samotě

    Položka č.: 279081

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:15

    olej, dřevo, 16 x 22,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Košťál

    Kupky sena

    Položka č.: 279067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:16

    akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ella Malíková

    (1927)

    Pramice na jezeře

    Položka č.: 281855

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:17

    olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Krajina s racky nad jezerem

    Položka č.: 281856

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:18

    olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Marek

    Na poli

    Položka č.: 258995

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mareš

    Lesní říčka

    Položka č.: 279074

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:20

    olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Mathauser

    (1881-?)

    Chalupy

    Položka č.: 258620

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:21

    tempera, běloba, papír, 28 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Mathauser, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval večerní kurzy na VŠUP v Praze a na Akademii v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší u řeky

    Položka č.: 281916

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:22

    akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pastvě

    Položka č.: 281915

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:23

    tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Údolí řeky

    Položka č.: 281914

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:24

    olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Cesta krajinou

    Položka č.: 281913

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:25

    pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Meandr řeky

    Položka č.: 281912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:26

    tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    U rybníka

    Položka č.: 281911

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27

    olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    U jezera

    Položka č.: 281857

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:28

    tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 281858

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:29

    olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Východ slunce

    Položka č.: 274412

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook