Vandrák

    Položka č.: 254566

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:10

    olej, karton, 48 x 31,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Mark?

    Zpívající housle

    Položka č.: 254567

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:11

    olej, plátno, 1971, 50 x 100 cm, sign. PD Mark? 71, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Dívky

    Položka č.: 254568

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:12

    olej, plátno, sololit, 24,5 x 16,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Artur Dyck

    Interiér měšťanského domu

    Položka č.: 254569

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:13

    olej, karton, 1903, 22 x 28,5 cm, sign. PD Artur Dyck 1903 23/VII., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 254570

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:14

    olej, karton, 1913, 27 x 20,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Střekov

    Položka č.: 254571

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 14:15

    olej, karton, 26 x 37 cm, rám, malba místy lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní

  • Emil Šmejkal

    Položka č.: 254633

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:17

    olej, plátno, 1968, 52 x 70 cm, monogr. PD Š 68, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Kunovský

    Položka č.: 251755

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:19

    kombinovaná technika, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD Kunovský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jan Kunovský

    Položka č.: 251752

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:20

    kombinovaná technika, 17,5 x 10,2 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

  • Bohumil Ullrych

    Studie na mlatě

    Položka č.: 204858

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:02

    tužka, akvarel, papír, 1937, 18,5 x 13 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 206491

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:04

    tužka, akvarel, papír, 1927, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    Položka č.: 206564

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:06

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 206567

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:08

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sochy

    Položka č.: 208330

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:12

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 208847

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:16

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    Položka č.: 208855

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:18

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Růže III.

    Položka č.: 208870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:22

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 208873

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:24

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 209611

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:26

    7x tužka, papír, 1x tuš, papír a 1x pero, papír, vše sign. Holler, antiqari.at Radhošťská, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Konvolut 6 Ex libris

    Položka č.: 209666

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:28

    6x tisk, akvarel, vše 1981, vše 9,5 x 6,5 cm, vše monogr. LL 81, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Karel Janoušek

    (1933)

    Postavy

    Položka č.: 212109

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:30

    dřevoryt, 21,4 x 14,9 cm, sign. PD KJanoušek, antiqari.at Radhošťská, Výtvarník Karel Janoušek je členem Unie výtvarných umělců České republiky a současně členem Unie výtvarných umělců, oblastního střediska v Hradci Králové. Narodil se 30. října 1933 v Lysé nad Labem. Je absolventem střední umělecko…

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Vojáci

    Položka č.: 212146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:34

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Klášterní dílna v tibetské oblasti

    Veliký jakša Jangleber

    Položka č.: 213782

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:36

    deskotisk - dřevořez, ruční papír, 42 x 28,7 cm, Nejvýznamnějším bojovníkem ve vojsku jakšů je hrozivý Jangleber. Předbuddhistický tibetský bůh hor, který byl po vítězství buddhismu v Tibetu začleněn do buddhistického panteonu jako veliký jakša. Je oblečen v kožený kabátec a zahrocenou přilbou. Jezd…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Hinduistický motiv

    Položka č.: 213783

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:38

    deskotisk - dřevořez, ruční papír, 55 x 35 cm, Padmasambhava bývá často zobrazován v pozici sexuálního splynutí (juganaddha). Zaujímá polohu lotosového sedu, přičemž jóginí mu sedí v klíně a obepíná ho nohama. Jedná se o princeznu Mandárava, dceru krále Saoru jež Padmasambhavu následovala z Indie do…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Lev fotí

    Položka č.: 213803

    Vyvolávací cena: 270 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:40

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    Položka č.: 213905

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:42

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1929, 21,5 x 30 cm, sign. PD B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)