• Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:13

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:14

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Zachariáš Quast

    (1814-1891)

    Pták na květech

    Položka č.: 239587

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:15

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:16

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 239629

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:17

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:18

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:19

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:20

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 239756

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:21

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 239788

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:22

    serigrafie, 23 x 32,5 cm, sign. LN seydl, č. 158/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:23

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245928

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:24

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245929

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:25

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245930

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:26

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245931

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:27

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 249353

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:28

    litografie, 1986, 15,2 x 42,2 cm, sign. PD Chadima 86, č. 12/75, lehce zžloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Neznámý autor - Indie

    Bohyně Durgá

    Položka č.: 249460

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:29

    dřevořez, Antikvariát Ostrovní

  • Alois Moravec

    Václav Vojtíšek: Praha a Tábor

    Položka č.: 251026

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:30

    bibliofilie, ručně kolorované dřevoryty a iniciály A. Moravec, podpis prof. V. Vojtíšek, přednoství vydání, vydali členové Spolku českých bibliofilů, Praha 1938, 180 výtisků, z toho pět kolorovaných, 24 s., brož., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Paul Velsch

    P. Fort: La Poésie de Paris

    Položka č.: 251027

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři čepice

    Položka č.: 251028

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:32

    dřevoryt, 18,2 x 39 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Votruba

    Pocta Lhotákovi

    Položka č.: 251029

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:33

    litografie, 1984, 17,4 x 25,3 cm, sign. PD J. Votruba 84, č. 60/100, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Portrét dívky

    Položka č.: 251030

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:34

    pastel, papír, 1972, 24 x 16 cm, sign. LD JV. Sládek 72, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Portrét dívky

    Položka č.: 251031

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:35

    pastel, papír, 1972, 31 x 22 cm, sign. PD JV. Sládek 72, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdeněk Mézl

    Je to paradox Svatý Václave Hilfe!

    Položka č.: 251032

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:36

    dřevoryt, 12,1 x 8,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Exlibris Václav Havel

    Položka č.: 251033

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:37

    suchá jehla, 1990, 10,2 x 10,3 cm, sign. PD Olga Čechová 90, č. 50/130, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Petr Kávon: La Cérémoie Gachée

    Položka č.: 229185

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:00

  • Ota Matoušek

    Grafické dílo 1915-1965

    Položka č.: 229200

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:01

    kniha, 37 reprodukcí grafických listů na ručním papíře  legionáře a výtvarníka O. Matouška, vydala Alšova Jihočeská Galerie, Hluboká n. Vlt. 1965, 500 výtisků, sešit, nestr. (80), stav dobrý, obálka zašlá, Antikvariát Ostrovní, žák R. Jindřicha a prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M.…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Kaplický

    (1895-1982)

    Památník II. manifestačního sjezdu legionářů

    Položka č.: 229201

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:02

    kniha, uspořádal Jos. Svatoš a V. Kaplický, vydalaČeskoslovenská obec legionářská , v komisi nakladatelství pokrok, praha 1928, sešit,, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ant. Horák: Osvoboditelům

    Položka č.: 229202

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:03

    bibliofilie, titul, přední a zadní desky vazby dřevoryty Fr. Kobliha, básně Česká legie, Wilson, Masaryk, 16 sv. ed. Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Král. Vinohrady 1919, papír. vazba, 32s., desky při krajích mírně odřené, na zadní straně dole skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Pra…

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Karel Havlíček Borovský

    (1821-1856)

    Epigramy

    Položka č.: 229204

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:04

    bibliofilie, vydáno Informačně-osvětovým odborem M.V., Jekatěrinburg, 1919, pův. brož, 42s., vyspravený hřbet, flíčky na obálce, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)