• Jiří Hanuš

    (1981)

    Okna II.

    Položka č.: 176537

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:12

    suchá jehla, 2008, 22,5 x 28 cm, sign. PD Hanuš 08, č. 9/14

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Jiří Hanuš

    (1981)

    Schody

    Položka č.: 176538

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:13

    suchá jehla, 2007, 28 x 22 cm, sign. PD Hanuš 07, č. 13/13

  • Zdena Marschalová

    Dvojice

    Položka č.: 176569

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:14

    linoryt, 31 x 45 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Zuzana Nováčková

    Položka č.: 178688

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:15

    lept, 25,5 x 35 cm, sign. PD Nováčková, č. 20/100, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Bryan Koubová

    Plážová barbie

    Položka č.: 178693

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:16

    olej, papír, 41,5 x 29,5 cm

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Michael Rittstein

    Ostrov

    Položka č.: 182114

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:17

    litografie, 1997, 25 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 97, č. 15/60, soupis Hédervári č. 109, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Michael Rittstein

    Sex po přechodu

    Položka č.: 182119

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:18

    sítotisk, 1980, 17 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 10/35, soupis Hédervári č. 35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 182503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:19

    barevná fotografie, 20 x 29 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Stromy

    Položka č.: 182513

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:20

    lept, 2005, 14 x 35 cm, sign. PD Z. Malénková 05, autorský tisk

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada III

    Položka č.: 182515

    Vyvolávací cena: 590 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:21

    lept, 1981, 30 x 49 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 10/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (22 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada IV

    Položka č.: 182516

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:22

    lept, 1981, 30 x 48 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 7/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Jana Lochovská

    Stavení I.

    Položka č.: 182517

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:23

    lept, 29,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/40, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Krajina I.

    Položka č.: 182581

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:24

    lept, 2004, 19 x 35 cm, sign. PD Zuzana Malénková 04, autorský tisk

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet a Král

    Položka č.: 182915

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:25

    inkoust, tuž, ruční papír, 2005, 58 x 42 cm, sign. PD Pechar 05, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Les

    Položka č.: 183731

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:26

    tempera, karton, 34 x 44,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Olga Vychodilová

    Ostrožka

    Položka č.: 186970

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:27

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Olga Vychodilová

    Pryšec

    Položka č.: 186972

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:28

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Olga Vychodilová

    Ještěrka

    Položka č.: 186975

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:29

    lept, 12 x 9 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Noční les

    Položka č.: 187037

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:30

    akvatinta, 2004, 16 x 20,5 cm, monogr. PD H. II 04, č. 1/20

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 187045

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:31

    litografie, 20,5 x 14,5 cm, PD monogr. Jan, č. 4/40

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Natálie Kantorová

    Bodlák

    Položka č.: 187049

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:32

    lept, 2002, 29 x 20 cm, sign. PD Kantorová N., autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Stoupová-Cikrtová

    Zábava

    Položka č.: 188792

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:33

    lept, 25 x 34 cm, sign. PD Jana Stoupová-Cikrtová, č. 21/30, žákyně prof. A. Pelce a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka UVU a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.250 CZK (47 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Koncert

    Položka č.: 191147

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:34

    akvatinta, 2002, 22,5 x 27 cm, monogr. PD H.03, č. 5/20

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Andrej Kostič

    Pianistka

    Položka č.: 191160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:35

    suchá jehla, 9 x 8 cm, sign. PD Andrej S.K., č. 16/50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Don Qujjote

    Položka č.: 191394

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:36

    litografie, 2010, 23 x 22 cm, sign. PD Jelen 2010, č. 82/201, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Srdce

    Položka č.: 191395

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:37

    litografie, 2008, 16 x 15 cm, sign. PD Jelen 2008, č. 25/403, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.150 CZK (43 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Noha

    Položka č.: 191396

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:38

    litografie, 2004, 38 x 27 cm, sign. PD Jelen 2004, č. 90/185, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191824

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:39

    dřevořez, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191826

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:40

    dřevořez, 1991, 15 x 10,3 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka V.

    Položka č.: 191827

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:41

    suchá jehla, 1991, 22,4 x 14,6 cm, sign. PD Věra Sedláková 1991, č. 56/90, žákyně A. Pelce na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)