• Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 249480

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:12

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Tváž ženy

    Položka č.: 249481

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:14

    linoryt, 1978, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 249482

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:16

    reliéfní grafika , 17,2 x 12,6 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Záblesk v srdci

    Položka č.: 249483

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:18

    reliéfní grafika , 15,5 x 11,7 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 249484

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:20

    reliéfní grafika , 17,2 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Smíšek (Ex libris RnDr Věra Marvanová)

    Položka č.: 202948

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:22

    serigrafie, 1991, 18,3 x 9 cm, sign. DU Hořánek 91, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Klobouk

    Položka č.: 206131

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:24

    litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek a ďábel

    Položka č.: 206458

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:26

    litografie, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD KToman, č. 168/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Steiner

    Západ slunce

    Položka č.: 208398

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:32

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Horáček

    Odraz vesnice na hladině rybníka

    Položka č.: 210718

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:34

    tempera, papír, 1974, 22,5 x 55 cm, sign. PD Horáček, utřžené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris D. F. L. Heidenreichovi

    Položka č.: 210947

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:36

    litografie, 1976, 13,8 x 7 cm, sign. PN Liesler 76, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Lev fotí

    Položka č.: 213803

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:38

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Horáček

    Vodní hladina

    Položka č.: 213917

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:40

    pastel, papír, 27 x 50 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Černý pasažér

    Položka č.: 217415

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:42

    fix, papír, 15 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Manikuru!

    Položka č.: 217438

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:44

    tuš na papíře, 17, 5 x 23,5 cm, z cyklu Unavení hrdinové , lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Důstojníci na kole

    Položka č.: 217440

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:46

    tuš, běloba na papíře, 16,5 x 13,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír nepravidelně zastřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Jeden a půl důstojníka

    Položka č.: 217441

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:48

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír při okrajích zašpiněný, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Ženy

    Položka č.: 217453

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:50

    inkoustové pero, lavírka, 18 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    Položka č.: 217679

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jelínek

    Položka č.: 217702

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:54

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 8/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    Položka č.: 218164

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218250

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:00

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Dr Jan Bartoš

    Položka č.: 218382

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:02

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Remízek

    Položka č.: 218488

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:04

    tužka, papír, 1953, 45 x 60 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 218489

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:06

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD v kresbě L. Stejskal, papír uprostřed přeložen, při levém okraji papír cca 3 cm natrřen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:08

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:10

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)