Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245001

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:59

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 245002

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:00

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Létající pes

    Položka č.: 245003

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:01

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245004

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:02

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245005

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:03

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 245006

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:04

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Denisa Čermáková

    Akt

    Položka č.: 245007

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:05

    linoryt, 90 x 68,5 cm, sign. PD Denisa Čermáková, č. 4/4, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Ve stáji

    Položka č.: 245008

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:06

    akvatinta, 1981, 22,2 x 31,5 cm, sign. PD Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kůň na kolotoči

    Položka č.: 245009

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:07

    akvatinta, 1981, 37,6 x 49,7 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Generalis

    Položka č.: 245010

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:08

    akvatinta, 24,9 x 36 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Dvůr

    Položka č.: 245011

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:09

    akvatinta, 1981, 9,4 x 13,4 cm, sign. PD K. Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Parkur

    Položka č.: 245012

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:10

    akvatinta, 1981, 37,7 x 46,3 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, při okrajích roztržený papír - zasahuje do tisku, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Pohled na hřebčín

    Položka č.: 245013

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:11

    akvatinta, 7,2 x 6,8 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923)

    Barevné skvrny

    Položka č.: 245014

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:12

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Chava Pressburger

    (1930)

    Kompozice

    Položka č.: 245110

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:13

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Červené střechy

    Položka č.: 245128

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (268 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:14

    kombinovaná technika, překližka, 24 x 34 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.500 CZK (268 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Letní krajina

    Položka č.: 245129

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:15

    pastel, papír, 32 x 38 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Periferie

    Položka č.: 245130

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 36 x 50 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 245141

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:17

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 245142

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:18

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pozorovatelé

    Položka č.: 245143

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:19

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    Položka č.: 245144

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:20

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 245145

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (343 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:21

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.600 CZK (343 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Cihlář

    (1960)

    Dialog entomologa se stomatologem

    Položka č.: 245155

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (465 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:22

    osmibarevný linoryt, 1988 - 1992, 32,6 x 48,6 cm, sign. DU Michal Cihlář, rám, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 13.000 CZK (465 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Dolce Vita

    Položka č.: 245156

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:23

    serigrafie, 2005, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 05, č. 3/3, při okrajích pokrčený, zašpiněný papír, místy pokrčený papír v tisku, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Krajíček

    (1977)

    Košíkáři

    Položka č.: 245160

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:24

    hutní sklo, v. 14,5 cm cm, sign. dole Milan Krajíček, sklářský výtvarník, studoval na Střední průmyslové škole sklářské v Železném Brodě (obor – hutní tvarování skla a design – pod vedením akad. soch. Ronyho Plesla), dále na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze (ateliér skla prof. Vladimír Kopeck…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 245179

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:25

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 245180

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:26

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Franta Kostelník

    Položka č.: 245181

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:27

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (393 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 245182

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:28

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook