• Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 255347

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:06

    akryl, dřevotříska, 1991, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiljí Španěl

    (1883-1964)

    Z Kroměříže

    Položka č.: 255348

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:07

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Lubomír Štefka

    Dívky

    Položka č.: 255349

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:08

    uhel, akvarel, běloba, papír, 1985, 48 x 36 cm, sign. PD Štefka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Sylva Študentová Ježková

    (1908-?)

    Náves

    Položka č.: 255350

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:09

    olej, plátno, 1934, 38 x 48 cm, sign. PD Ježková 34, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Maxmilián Švabinský

    Senoseč

    Položka č.: 255351

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:10

    litografie, 18,5 x 12,1 cm, sign. PD MŠvabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pr…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Tesař

    U rybníka

    Položka č.: 255352

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:11

    olej, plátno, 58,5 x 79 cm, sign. PD Tesař, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Turek

    (1916-2008)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 255353

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:12

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 255354

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:13

    tužka, kvaš, papír, 1945, 43,7 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    U raněného

    Položka č.: 255355

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:14

    tužka, kvaš, papír, 1936, 43,2 x 57 cm, sign. PD B. Ullrych 36, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Mlýn v Přebovonách

    Položka č.: 255356

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:15

    tempera, karton, 66,5 x 50,3 cm, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, nepatrné odření u okrajů, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 255357

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:16

    tempera, karton, 46,5 x 61,5 cm, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, odřené okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 255358

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:17

    olej, karton, 1942, 34 x 27 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    Položka č.: 255359

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:18

    olej, karton, 1933, 28 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na dříví

    Položka č.: 255360

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:19

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 82 x 78 cm

  • Bohumil Ullrych

    U studny

    Položka č.: 255361

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:20

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 70 x 88 cm

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    Položka č.: 255362

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:21

    olej, karton, 1943, 37 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 43, rám

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    U jezu

    Položka č.: 255363

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:22

    olej, plátno, 1944, 32 x 37,5 cm, sign. PD B. Ullrych, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jezírko v lese

    Položka č.: 255364

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:23

    olej, karton, 51,5 x 72,5 cm, odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky ze psem

    Položka č.: 255365

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:24

    tempera, karton, 44 x 60 cm, lehce odřeno na okrajích, LH na rohu poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris F. Dvořáčková

    Položka č.: 255366

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:25

    barevný dřevoryt, 1936, 6,8 x 5 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jiří Havelka

    Položka č.: 255367

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:26

    barevný dřevoryt, 1947, 11,8 x 8,6 cm, sign. PD Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 255368

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:27

    barevný dřevoryt, 1947, 9 x 8,3 cm, sign. PD J. Váchal 47, při okrajích potrhané, mimo tisk, lehce zašpiněný papír, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 255369

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:28

    barevný dřevoryt, 8,9 x 8,2 cm, sign. PD JVáchal, při okrajích pomačkaný, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 255370

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 16:29

    barevný dřevoryt, 1936, 12 x 8 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Valerio Adami

    Ruka a L´Engadim

    Položka č.: 235143

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:00

    2x litografie, 36,5 x 26,5 / 36 x 54 cm, 2x pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Accademia di Brera v Milánu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    Položka č.: 241521

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:01

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    Položka č.: 250112

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:02

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Z Jupiterovy hlavy se rodí PhDr. Minerva

    Položka č.: 251599

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:03

    kombinovaná technika (tuš, tužka a akvarel), papír, 1926, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Dr. Desiderius 1926, rám, z cyklu Revue Antika, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Cyril Bouda

    Voraři

    Položka č.: 225866

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:04

    lept, 30,2 x 23 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Jiří Brázda

    Dynamika ženského těla

    Položka č.: 215713

    Plánované ukončení: 26. 04. 2021 18:05

    lept, 1985, 27,7 x 19,7 cm, sign. DU Jiří Brázda 85, 46/130, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP