On-line auction

.

  • Jan Tichý

    Krajina II.

    No.: 190030

    Auction price: 3.300 CZK (118 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 19:02

    acryle, paper, 2002, 50 x 70 cm, sign. RD J. Tichý 2002, aback author´s description, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.300 CZK (118 €)

  • Jan Tichý

    Černá

    No.: 190029

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 19:03

    acryle, paper, 1989, 50 x 70 cm, sign. RD J. Tichý 89, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Na pláži

    No.: 210755

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:00

    tempera, karton, 27 x 42,3 cm, monogr. PD VB, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Vlasta Detinská

    Karlův most

    No.: 245680

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:01

    olej, dřevo, 6,6 x 5,4 cm, sign. LD V. D., na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    No.: 236705

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:02

    litografie, 49 x 37,5 cm, sign. PD Arnošt Folpecht, rám, 83/100, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš, V. Čipera and F. Hladík

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Gottwald

    Meandr řeky

    No.: 241084

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:03

    olej, karton, 1940, 36 x 55 cm, sign. na zadní straně Ant. Gottwald 1940, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Antonín Gottwald

    Od Charvát u Olomouce

    No.: 241757

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:04

    olej karton, 1915, 42,5 x 62 cm, sign. PD A. G. 1915, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Eva Janíčková

    Stavovské divadlo

    No.: 245653

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:05

    lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Antonín Jelínek

    Sázava pod Mrskovicemi

    No.: 241439

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:06

    olej, karton, 43 x 60 cm, sign. PD Fr. A. Jelínek, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • J. Kuranda

    Záliv

    No.: 245667

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:07

    olej, malířská lepenka, 1928, 35,5 x 49 cm, sign. PD J. Kuranda 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Vlastimil Lebr

    (1913-2003)

    Chaloupka

    No.: 236075

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:08

    olej, karton, 27,5 x 36,5 cm, sign. LD Lebr, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    No.: 234366

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:09

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jana Míčková

    Kocourek Sklíčko a sova Pálenka

    No.: 245620

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1971, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana Míčková, ilustrace ke knize Gottfrieda Kellera a Marie Kornelové. Kniha vyšla s podtitulem Pohádka pro dospělé, historie o lidech, zvířatech, čarování a lásce., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • V. Moudřich

    Letní krajina

    No.: 245665

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:11

    olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • V. Moudřich

    Pcherská kaplička

    No.: 245664

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:12

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    No.: 239576

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:13

    akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Franta Mracký, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Němec

    (1922-2000)

    Most

    No.: 235205

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:14

    akvarel, papír, 31 x 38,5 cm, sign. PD J. Němec, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    No.: 239272

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:15

    olej, plátno, 192, 56 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Cesta

    No.: 245672

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:16

    olej, lepenka, 15,5 x 12 cm, sign. PD, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dvě dámy v lese

    No.: 245661

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:17

    olej, sololit, 1974, 48 x 50 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Neurčený autor (Francie)

    Kostel sv. Eustacha v Paříži

    No.: 245652

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:18

    lept, 17 x 6 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    No.: 221800

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:19

    mezzotinta, 1954, 32,6 x 37,4 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    No.: 209620

    Auction price: 220 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:20

    akvarel, tuš, papír, 34 x 43,3 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 220 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Varna

    No.: 209619

    Auction price: 220 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:21

    akvarel, tuš, fixa, papír, 1961, 31,4 x 44 cm, sign. LD Pitrmann, PD popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 220 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt

    No.: 245648

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:22

    propiska, papír, 1978, 13 x 16 cm, sign. PU Roučka 78, pasparta, 20/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt - tvář

    No.: 245647

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:23

    propiska, papír, 1978, 13 x 16 cm, sign. PU Roučka 78, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Jan Rychlík

    (1875-?)

    No.: 245668

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:24

    olej, plátno, 58 x 78,5 cm, sign. PD Rychlík, napínací rám, zašpiněné a v horní části poškozené plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • M. Smékal

    Fantazie

    No.: 245663

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:25

    tuš, papír, 1991, sign. PD M. Smékal 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Barokní tóny

    No.: 245679

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:26

    tuš, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. R. Lander at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Světlo tónů

    No.: 245678

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:27

    tuš, běloba, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. R. Lander at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)