• Václav Hraba

    Zámek

    Položka č.: 243377

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    Položka č.: 243378

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:06

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    Položka č.: 243380

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Harmonikář

    Položka č.: 243381

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:12

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    Položka č.: 243382

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 243383

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:16

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Stehlík

    Industriální krajina

    Položka č.: 243386

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:18

    litografie, 9,5 x 28,5 cm, sign. PD Stehlík, aut.tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:20

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    Položka č.: 243389

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:22

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    Položka č.: 243390

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:24

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Matka

    Položka č.: 243391

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:26

    litografie, 1969, 40 x 25,8 cm, sign. PD At. Fuchs 69, rám, č. 58/75, na papíře mimo tisk skvrny od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    Položka č.: 243392

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:28

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • J. Severa

    Kytice růží

    Položka č.: 243393

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:30

    rytina, pigment,překližka, 1942, 51 x 38,8 cm, sign. LD J. Severa 1942, rám, dřevo na několikamístech popraskáno, pravý spodní roh odřený, antiqari.at Radhošťská

  • Stanislav Odvárko

    (1911)

    Jadranské pobřeží

    Položka č.: 243394

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:32

    akvarel, papír, 30,3 x 61 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Polní květina

    Položka č.: 243396

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Krajina u Lužnice

    Položka č.: 243398

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:40

    olej karton, 49,8 x 70 cm, sign. PD J. Stehlík, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Stromy na břehu

    Položka č.: 243400

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:42

    olej, pastel, papír, 24,8 x 36 cm, sign. PD Ronek, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kampa

    Položka č.: 243402

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:44

    litografie, 24 x 41 cm, sign. PD Karel Müller, rám, č. 27/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Domky v Suchdole

    Položka č.: 243403

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:46

    pastel, papír, 1944, 30,2 x 39,5 cm, PD. monogr. A.A.Z., rám, vzadu značeno razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

  • Stanislav Hudeček

    Nový Bydžov 1

    Položka č.: 243404

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:48

    litografie, 29,2 x 43 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:50

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243408

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:52

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243411

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:54

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Vrána Černohlávka VI

    Položka č.: 243682

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:56

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 55, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Zajíček ušáček III

    Položka č.: 243683

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:58

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 56, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Položka č.: 243684

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:00

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 57, lehce pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, U malp (obr. 2, str. 3)

    Položka č.: 243685

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:02

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 24, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    Položka č.: 243686

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:04

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)