On-line auction

.

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zoponka

    No.: 236897

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:01

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1959, 46 x 55,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    No.: 236887

    Auction price: 1.400 CZK (52 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:02

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 58 x 45 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Svářeči

    No.: 236918

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:03

    barevná fotografie, 60. léta, 59,5 x 49,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    No.: 236900

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:04

    barevná fotografie, kolem r. 1970, 58,5 x 48,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France V.

    No.: 245739

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:05

    fotografie, 1994, 47,5 x 58,4 cm, sign. na zadní straně J. Malý, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary technical School of Graphics in Prague and at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague , member of The Manes Associat…

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France IV.

    No.: 245738

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:06

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France III.

    No.: 245737

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:07

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne - France II.

    No.: 245736

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:08

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    No.: 244417

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:09

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 43800, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    No.: 244424

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:10

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 47,5 x 45 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    No.: 242272

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:11

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Miroslav Prokopec

    Kostlivci

    No.: 245722

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:12

    fotografie, 1959, 17,5 x 23,3 cm, záběr z výstavy o životě a díle Dr. Aleše Hrdličky

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    No.: 244429

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:13

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    No.: 244096

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:00

    tužka, papír, 33 x 23 cm, sign. PD JTB, věnování 1952, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    No.: 244216

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:01

    lept, 18,5 x 24,5 cm, sign. PD J. T. Blažek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vzpomínka na Göteborg I.

    No.: 241645

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:02

    tempera, karton, 35 x 56 cm, sign. PD VB 50, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    No.: 241644

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:03

    tempera, karton, 69,5 x 49 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    No.: 233236

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:04

    olej, sololit, 1983, 50 x 80 cm, sign. PD Borecký 83, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Přání k sedmdesátinám

    No.: 245798

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:05

    litografie, 1971, 13,5 x 20 cm, sign. PD C. Bouda, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    No.: 245796

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:06

    lept, 9,2 x 3,8 cm, sign. PD C. Bouda, 26/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Cyril Bouda

    Na výletě

    No.: 245795

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:07

    lept, 11,6 x 3 cm, sign. DU C. Bouda, PF 1949, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Pohled na město

    No.: 245794

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:08

    lept, 7 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci na břehu

    No.: 245793

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:09

    dřevoryt, 6,5 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, 40/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    Otevřená kniha

    No.: 245792

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:10

    lept, suchá jehla, 5,5 x 9,7 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1946, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s větvičkou

    No.: 245791

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:11

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Ze života hmyzu

    No.: 218227

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:12

    lept na ručním papíře, 26 x 18 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Jiří Brázda

    Dynamika ženského těla

    No.: 215713

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:13

    lept, 1985, 27,7 x 19,7 cm, sign. DU Jiří Brázda 85, 46/130, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Staré Vršovice

    No.: 245704

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:14

    litografie, 1960, 20 x 29 cm, sign. PD JBrož 60, rám, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Kupka in Paris, member of Skupina 58 and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Oplzlé batole

    No.: 168193

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:15

    linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž II

    No.: 221405

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:16

    Current price: 500 CZK (19 €)