Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:00

    olej, plátno, 41 x 56 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:01

    litografie, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD MICL 12, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:02

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:03

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:04

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:05

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:06

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:07

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Rác

    (1942)

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:08

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:09

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Akt ženy

    Položka č.: 224419

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:10

    uhel, papír, 1976, 33,5 x 28,8 cm, monogr. PD SH 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:11

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:12

    tisk s kresbou, 2015, 29,5 x 41,5 cm, uprostřed: Slíva was here 27.11.15, pasparta, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:13

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:14

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:15

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226968

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:17

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:18

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:19

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Studánka II.

    Položka č.: 228653

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:20

    lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:21

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:22

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:23

    olej, plátno, 49 x 40,5 cm, sign. PD J. Lampel, rám, oříznuté plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:24

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:25

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:26

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pešek

    Kytice

    Položka č.: 228684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:27

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice s vlčími máky

    Položka č.: 231302

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:28

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:29

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook