-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:15
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Ledové stromy
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16
kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17
běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Abstraktní kompozice
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:18
olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Lindovský
(1948)
Rotace
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:19
grafický list, 1991, 96 x 61 cm, sign. PD J. Lindovskáý 91, rám, č. 5/16, žák prof. Čepeláka
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Otto Martinovský
(1928)
Orlické hory - Javornice
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:20
olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Podzim na Českolipsku
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:21
olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Krajina u Krátké
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Cesta u lesa
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23
olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Beskydy
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24
olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Macoun
(1892-1934)
Pod Zvičinou
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:25
olej, plátno, 1932, 50 x 68 cm, sign. LD Gustav Macoun 32, rám, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Brunner
(1881-1957)
Moře v Bretani
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26
olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vinný sklep
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:27
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Josef Ptáček
Račice
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:28
olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Krajina
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:29
olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Slabý
(1863-1919)
Zima
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Olga Stárková
(1945)
Ve víru
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:31
litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Stárková
(1945)
Žena
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t., studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Mikš
(1901-1966)
Břízy
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:33
olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Mistr Alois Jirásek
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:34
olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Krkonoše
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35
olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chryzantémy
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Pohled na Trosky
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:37
olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Juříček
(1892-1967)
Česká Skalice
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:38
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Vlček
(1885-1968)
Česká Skalice
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:39
akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Jindra Vlček
(1885-1968)
Česká Skalice
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:40
akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Karel Kapoun
(1896-?)
Chvalkovice
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:41
akvarel, papír, 1951, 31 x 44 cm, sign. PD K. Kapoun, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Mořský záliv
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:42
akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Krajina
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:43
olej, lepenka, 69 x 108 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Orlické hory
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:44
olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO