Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Národní pokladnice

    Replika "Těšínský tříkrejcar Ferdinanda IV:"

    Položka č.: 242287

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:56

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Ruka držící kopí se zástavou, Revers: Nápis REGIA CIVITAS, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifik…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Keltská tetradrachma"

    Položka č.: 242286

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:54

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Dvouocasý český lev, Revers: Poprsí svatého Václava, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát aut…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Kiprový 75krejcar Fardinanda II."

    Položka č.: 242285

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:52

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Hlava, větvička s lipovými listy, Revers: Skákající lev, nápis EVOIVRIX, Rakouský dvouhlavý orel, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydal…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Tolar Františka Dietrichsteina"

    Položka č.: 242284

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:50

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Tři Dietrichsteinovy znaky rozbíhající se od středu v úhlech po sto dvaceti stupních, Revers: Portrét svatého Václava se štítem a korouhví, nejvyšší…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika " Kremlický tolar Ferdinanda I."

    Položka č.: 242283

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:48

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Korunovaná postava panovníka, Revers: Madona s Ježíšem mezi dvěma anděli, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, př…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika " Denár knížete Oldřicha"

    Položka č.: 242282

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:46

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Obraz knížete Oldřicha s kopím a praporem , Revers: Portrét svatého Václava, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice,…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Čtvrtdolar Leopolda I."

    Položka č.: 242281

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:44

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Leopolda I. , Revers: Znak Habsburské monarchie, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Stromy

    Položka č.: 240800

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:30

    tužka, akvarel, papír, 13,3 x 15 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta v rozích mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 240161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 20:46

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    U Týnského chármu

    Položka č.: 242486

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 20:44

    barevná akvatinta, mezzotinta, 23 x 15 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 242485

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 20:42

    barevná akvatina, 23,1 x 14,9 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Leo Horst

    Před domem

    Položka č.: 242476

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 20:24

    lept, 11 x 13,2 cm, sign. PD Leo Horst, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Moje kniha Ex Libris MUDr. Jos. Šimeček

    Položka č.: 242450

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:32

    tisk, 9,8 x 5 cm, na okrajích papíru šmouha pravděpodobně od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pohled na Pražský hrad ( Ex Pragensis J. Černý)

    Položka č.: 242440

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:12

    lept, 1963, 10 x 4,5 cm, sign. DU A. Homolka 7. X. 63, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 242439

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:10

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Hudba pramenů

    Položka č.: 242438

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:08

    tisk, 17,8 x 9,4 cm, značeno PD 1918-F.B-, lehce zažloutlý papír, LH (mimo tisk) papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Vyšlí proroci z poušti

    Položka č.: 242437

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:06

    tisk, 15,7 x 9,4 cm, lehce zažloutlý papír, na dvou rozích (mimo tisk) papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Zjevení

    Položka č.: 242436

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:04

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, zažloutlý papír, na spodním okreji (mimo tisk) papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Stojící ženské akty

    Položka č.: 215229

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 23:18

    lavírovaná kresba tuší, 1976, 64,6 x 47,4 cm, sign. LD Monetti 76, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Vládkyně a Spokojený muž

    Položka č.: 212416

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 23:04

    2x litografie, obě 29 x 20,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Podvečer u Vltavy

    Položka č.: 212283

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 23:02

    tužka, kvaš, papír, 1943, 21,8 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Chaloupka u lesa

    Položka č.: 208865

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:56

    mezzotinta, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 208746

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:48

    tuš, kvaš, papír, 1976, 29,4 x 21 cm, sign. PD Monetti 76

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Ženský akt se vzpaženýma rukama

    Položka č.: 208745

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:46

    tuš, kvaš, papír, 1976, 29,5 x 21 cm, sign. PD Monetti 76

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Tanečníci a Koupání

    Položka č.: 206910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:40

    lept a tužka, kvaš, papír, 9,5 x 12,3 a 14 x 26,7 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Zdeňka Braunnerová

    (1858-1934)

    Platnýřská ulice jižní

    Položka č.: 239731

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:08

    lept (novotisk), 33,2 x 18,2 cm, pro Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy vytiskla z půdovní desky grafická dílna ČFVU v Praze v r. 1976, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Klára Trnková

    (1949)

    Babiččino podkroví

    Položka č.: 239560

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:00

    akryl, lepenka, 1980, 22,5 x 16 cm, sign. PD Trnková 80, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    (1893-1973)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 239066

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:52

    dřevoryt, papír, 19 x 22,5 cm, papírová pasparta, na spodním okraji papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Zjevení (Ex Libris L. Chytilová)

    Položka č.: 239020

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:48

    lept, 1984, 9,6 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    U řeky

    Položka č.: 238907

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:40

    olej, plátno, 1935, 22 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1935, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

Facebook