• Antonín Odehnal

    (1931)

    Noční koupání (Ex libris)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:01

    dřevoryt, 13,6 x 7,9 cm, sign. DU A. Odehnal , Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Hrbka, Z. Juny, B. Laciny a J. Lukeše na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně, prof. V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Oslavy

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:02

    lept, 5 x 5 cm, sign. PD F. Peterka, č. 44/63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Smutný klaun

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:03

    lept, 1996, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 18/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    V noci za oponou

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:04

    lept, 1999, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Na koni

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:05

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Začtená dívka

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:06

    litografie, 13 x 8,5 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pivoňka

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:07

    linoryt, 5 x 5,5 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Ohnutý kord

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:08

    litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Dívka

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:09

    dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    O člověku..

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:10

    dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Soubor loutkářských exlibris

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:11

    8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1948)

    Motýli

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:12

    litografie, 10,2 x 8,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Sobota

    (1953)

    Koník na louce

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:13

    litografie, 7,8 x 12,7 cm, sign. PD Vl. Sobota, Exlibris Jana Sobotová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Sobota

    (1953)

    Nad Petřínem

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:14

    litografie, 9,4 x 16 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Věra Marvanová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    V interiéru

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:15

    litografie, 9,4 x 6,7 cm, sign. DU Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postava ve stínu

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:16

    suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Profil dívky

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:17

    dřevoryt, 7 x 4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Abstrakce

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:18

    dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tvář

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:19

    dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Trubač

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:20

    lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Žena

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:21

    lept, 1975, 7,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Šafář 75, č. 47/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Ženský akt

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:22

    lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Motýl

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:23

    lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Voják - Ex libris

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:24

    litografie, 11,2 x 8,1 cm, sign. PD Karel Toman, 112/160, Ex libris Raymond E. Bowen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zoltán Vén

    (1941)

    Drak

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:25

    lept, 10,5 x 9 cm, sign. PD Vén , č. 18/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:26

    dřevoryt, 11,5 x 6 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Smrtihlav

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:27

    dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlach

    Lokomotiva s karoserií ze skelných laminátů

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:00

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 5,8 x 8,3 cm, Lokomotivu s karoserií ze skelných laminátů- světovou nvinku- zkoušejí plzenští leninovci na trati Horažďovice - Pačejov. Jde lokomotivu na střídavý proud typu CO-CO, která dosáhne výkonu 5 100kW- tj. 7 000 KS., přilepen papír s popisem , Antikvariá…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Šaroch

    Nová výrobní technologie

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:01

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15 cm, Pracovníci oddělení vývojové technologie Závodů na výrobu vzduchotechnických zařízení v Milevsku, kteří soutěží o titul Kolektiv 20. výročí osvobození ČSSR Sovětskou armádou, se zavázali zkrátit termíny vývojových úkolů. Jeden z nich - tváření výbuch…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    První kaučuk vyrobený v Kralupech

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:02

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21,2 cm, První kaučuk vyrobený v Kralupech začali zpracovávat v n.p. Rudý říjen v Gottwaldově. Pracovníci zdejších laboratoří spolu se zaměstnanci Výzkumného ústavu gumarenské a plastikářské technologie v Gottwaldově zjistili, že fyzikální a zpracovatelské …

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook