• Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229141

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:57

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:58

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:59

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:01

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:02

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:03

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:04

    Aktuální cena: 850 CZK (31 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:05

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:06

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:07

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:08

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:09

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:10

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:11

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (115 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:12

    Aktuální cena: 3.200 CZK (115 €)

  • Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    Položka č.: 230252

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:13

    akvarel, papír, 40 x 28,5 cm, sign. PD Jindř. Příhoda, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 230314

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:14

    lept, 1910, 18,5 x 16,8 cm, sign. PD Richard Lux 1910, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    Položka č.: 233146

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:15

    akryl, plátno, 1985, 64 x 42 cm, sign. PD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (175 €)

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová

    (1821-1902)

    Položka č.: 239586

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:16

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

  • Peter von Halm

    (1854-1923)

    Münster auf der Reichenau

    Položka č.: 243077

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:17

    lept, 14 x 21,6 cm, sign. PD P. Halm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Ferdinand Laufberger

    (1829-1881)

    Zaujatý rozhovor

    Položka č.: 243115

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:18

    lept, 1860, 18,7 x 25 cm, DU značeno v desce F. Laufberger, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Christiána Rubena na Akademii ve Vídni, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Wilhelm Maria Hubertus Leibl

    (1844-1900)

    Muž se sklenicí piva

    Položka č.: 243116

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:19

    lept, 1874, 22,2 x 15,1 cm, PD značeno v desce W. Leibl, lehce zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Wilhem Unger

    (1837-1932)

    Žebrák

    Položka č.: 243185

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:20

    lept, 9,3 x 8,3 cm, sign. PD W. Unger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Manželé

    Položka č.: 243270

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:21

    lept, 19,4 x 14,4 cm, LD značeno v desce HW, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Portál

    Položka č.: 243271

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:22

    mědirytina, 29,8 x 22 cm, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    Položka č.: 243291

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:23

    akvatinta, lept, 38,2 x 50 cm, velmi poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:24

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 245683

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:25

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 245684

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:26

    barevný ofset a reliéfový tisk, 40 x 32 cm, sign. uprostřed J. Kolář, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka