Jaroslav Válek
Síť
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:46
reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Jaroslav Válek
Meandry
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:47
reliéfní grafika, 1997, 19 x 25 cm, sign. PD J. Válek 97, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Válek
Motýl
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:48
reliéfní grafika, 2002, 29 x 28 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, některé části tisku natržené, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Válek
Vážka
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:49
reliéfní grafika, 2005, 18 x 25 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Jaroslav Válek
Vážka
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:50
tisk z výšky, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Válek
Labyrint v labyrintu I.
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:51
reliéfní grafika, 2022, 32,5 x 24 cm, sign. PD Válek, A.T.
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Jaroslav Válek
Průhled
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:52
reliéfní grafika, 2022, 29 x 26 cm, sign. PD 2022 Válek, A.T.
Jaroslav Válek
V labyrintu
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:53
reliéfní grafika, 2022, 27 x 25 cm, sign. PD 2022 Válek, A.T.
Jaroslav Válek
Trhlina I.
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:54
reliéfní grafika, 2022, 36,3 x 32,3 cm, sign. PD Válek, A.T.
Jaroslav Válek
Opice - Nasca
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:55
reliéfní grafika, 2001, 23 x 25,8 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Válek
Papoušek - Nasca
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:56
slepotisk, 2001, 31 x 15 cm, sign. J. Válek 01, a.t., člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Válek
Záznam gravitace
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:57
kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Válek, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Válek
Trávy
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:58
reliéfní grafika, 2001, 24 x 21 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Válek
Nasca
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:59
reliéfní grafika, 2001, 21 x 17 cm, sign. PD J. Válek 01, autroský tisk, protržené některé části tisku, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Válek
Rákosí
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 18:00
tisk z výšky, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, ohnuté rohy pravý horní a levý dolní mimo tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Náměstí v Rakovníku
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Krajinka
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:02
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
R. Kohout
Žně u Sedlčan
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
A. Stašek
Senoseč
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Krajina v zimě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Pavlík
(1901-1966)
Karafiáty
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:07
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Vladimír Antušek
(1900-1968)
Můstek na vsi
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:09
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Václav Stein
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10
Zlaté kapky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Žena s děckem
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)