• Richard Lauda

    (1873-1929)

    Před bouří (Jistebnice)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59

    olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám, žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1981)

    Žně

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00

    olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    (1886-1949)

    Smiřický splat

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:01

    olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Černovický

    (1878-?)

    Záložna

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:02

    akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Zima tání

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:03

    olej, plátno, 48,5 x 63,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Krátký

    Ústí nad Orlicí

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:04

    akvarel, papír, 1911, 34 x 49,5 cm, sign. PD A. Krátky, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pečínka

    (1869-1917)

    Chaloupky

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:05

    olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Lázně Bělohrad (dříve)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06

    olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šumava

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:07

    olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Loučná

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:08

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Lacina

    (1908)

    Břízy v poli

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:09

    olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Lacina

    (1908)

    Mokrý sníh u Polánek

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:10

    olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:11

    olej, překližka, 47 x 39 cm, sign. PD J. Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Úprka

    Pouť svatého Antonína

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:12

    tisk, papír, plátno, 56 x 95 cm, zašlé

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13

    olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre Mignard - napodobitel

    Žena se starcem

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 37 x 30,5 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:15

    litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Ženatá

    (1953)

    Ledové stromy

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16

    kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17

    běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:18

    olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Lindovský

    (1948)

    Rotace

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:19

    grafický list, 1991, 96 x 61 cm, sign. PD J. Lindovskáý 91, rám, č. 5/16, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Orlické hory - Javornice

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:20

    olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Podzi na Českolipsku

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:21

    olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Krajina u Krátké

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:22

    olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Cesta u lesa

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23

    olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Beskydy

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24

    olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Pod Zvičinou

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:25

    olej, plátno, 1932, 50 x 68 cm, sign. LD Gustav Macoun 32, rám, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Brunner

    (1881-1957)

    Moře v Bretani

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vinný sklep

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:27

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ptáček

    Račice

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:28

    olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook