-
Rudolf Linhart
(1895-1968)
Děkanský kostel Nových Benátek
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:22
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nepomucký
(1895-1948)
U Jizery
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:23
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ulman (připsáno)
Ves
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:24
olej, plátno, 47 x 62 cm, rám
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Potok v zimě
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:25
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Života
(1894-1975)
Krajina
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:26
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Rambouská Jarešová
Švadleny
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:27
rudka, papír, 29 x 28 cm, rám
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Nad Želeným Brodem
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:28
olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horký
Zima
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29
olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sylva Toman
(1886-1942)
Hradčany v zimě
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:30
olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ráž
Horské středisko v zimě
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:31
olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vávra
Poslanecký dům v Poděbradech
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:32
akvarel, papír, 1945, 31 x 22,5 cm, sign. PD Vávra 1945, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Sokolová
(1929)
Portrét mladé ženy
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:33
pastel, papír, 50 x 44 cm, sign. PD Sokolová D., rám, namočeno, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šnobl
(1884-?)
Kostel sv. Jindřicha
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:34
akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Šáša?
Ulice pod Radnicí
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:35
akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tůma
Jaro na vesnici
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36
olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1971)
Církev
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Vlasák
Sbíraní brambor
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Interier Spořitelny
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:39
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Pohled na hotel Conti
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:40
umělecká fotografie, 48,5 x 58,5 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Podobizna ženy
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:41
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Rakouský důstojník
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:42
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Kostel sv. Anny
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:43
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Zadní trakt Fr. Kostela
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:44
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Plzenšnká radnice s lešením
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:45
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Vacková
Štestí s otazníkem
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:46
grafický list, 48 x 32 cm, sign. PD, rám, č. 31/50
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Brožová
(1909-1987)
Slunečnice
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina z lesa
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Raisinger
Makové pole
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:49
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šrámek
Vršíček
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:50
olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pýcha
(1914-1988)
Ulička v Humpolci
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51
olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO