• František Štěpán

    (1912)

    Dojení krav

    Položka č.: 132229

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:44

    dřevoryt, 1937, 13,2 x 20,5 cm, sign. PD František Štěpán 1937, přehlý pravý horní roh, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Trosky

    Položka č.: 217884

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:45

    dřevoryt, 1959, 16 x 23,6 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paří…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Váza s kyticí

    Položka č.: 131956

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:46

    dřevoryt, 8,7 x 6,4 cm, sign. PD Karel Tondl, vlastnoruční výtisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Staré Město

    Položka č.: 191334

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:47

    lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Walter

    Das Kind der Guerilla

    Položka č.: 243195

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:48

    mědirytina, 23 x 17,4 cm, značeno LD nečitelně a PD Walter sc., mírně zašpiněný a při okrajích poškozený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jeremias Wolff

    (1663-1724)

    Položka č.: 246573

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:49

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adrian Zingg

    (1734-1816)

    Schönburg bei Naumburg

    Položka č.: 243225

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2020 18:50

    ocelorytina, 8,5 x 5,8 cm, značeno LD v desce A. Zingg del. a PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Blažek

    (1927)

    Odraz

    Položka č.: 227600

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:00

    linoryt, 1967, 43,5 x 31 cm, sign. PD Jaroslav Blažek 67, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠVU v Bratislavě a na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pier Canosa

    Dvě postavy

    Položka č.: 210916

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:01

    sítotisk, 2001, 42 x 30 cm, sign. PD G. Grasso e Pier Canosa, spoluautor Giovanni Grasso Fravega, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pier Canosa

    Dvě postavy

    Položka č.: 210915

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:02

    sítotisk, 2001, 42 x 30 cm, sign. PD Pier Canosa 2001, spoluautor Giovanni Grasso Fravega, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Čapek

    Pražské Jezulátko

    Položka č.: 124649

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Čihák

    (1907-?)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 250995

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:04

    litografie, 1945, 42,5 x 25,5 cm, sign. PD Čihák 45, z cyklu Praha - grafické listy Franty Čiháka, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Návrhy na exlibris

    Položka č.: 130981

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:05

    litografie, 1967, 17 x 26 cm, sign. F. Emler, 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Fišárek

    Ráno

    Položka č.: 227138

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:06

    akryl, malířská lepenka, 2014, 60 x 44,5 cm, sign. LD 2014 Fišárek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Ptačí hlava

    Položka č.: 99541

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:07

    lept, 12,7 x 11,3 cm, sign. PD Halla, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Stará historie

    Položka č.: 244762

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Natalie Hlubučková - Soukupová

    Malíř

    Položka č.: 130821

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:09

    litografie, 15 x 11,3 cm, sign. PD Natalie Hlubučková - Soukupová, Antikvariát Dlážděná, studovala na Pedagogické fakultě UK v Praze a u prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Květina

    Položka č.: 125502

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:10

    litografie, 8 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Honzička

    Sv. Šebestián před popravou

    Položka č.: 225107

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:11

    litografie, 1998, 48,5 x 21 cm, sign. PD Honzička 98, 44958, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Položka č.: 188253

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:12

    litografie, 20,3 x 15 cm, sign. DU B Horálek, 57/120, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Pohled na kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 125893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:13

    litografie, 20,4 x 13,5 cm, sign. PD B. Horálek, 77/100, levý dolní roh mírně ohnutý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na lodičce

    Položka č.: 130883

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:14

    dřevoryt, 1985, 19,2 x 9,3 cm, monogr. PD MH 85, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Hrnčíř

    Vidlička a motýl

    Položka č.: 179277

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:15

    litografie, 1974, 22 x 15 cm, sign. PD Hrnčíř 1974, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Ota Jakl

    Rybářská plachetnice

    Položka č.: 131957

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:16

    dřevoryt, 8 x 17,6 cm, sign. PD Ota Jakl, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Janáček

    Tři postavy

    Položka č.: 132343

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:17

    lept, 1974, 10 x 16,4 cm, sign. PD Janáček 74, 9/13, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Jůny a K. Müllera na VŠUP v Praze, člen skupiny Kontrast a SVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Noční město

    Položka č.: 203151

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:18

    litografie, 23,9 x 27,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehrad

    Položka č.: 203108

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:19

    serigrafie, 22,6 x 16,3 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Abstrakce v černo-bílé

    Položka č.: 203104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:20

    litografie, 1994, 17,1 x 23,9 cm, sign. PD Jan 1994, 9/70, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eva Janíčková

    V parku

    Položka č.: 125938

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:21

    lept, 16 x 12,4 cm, sign. PD Janíčková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Jeseníky

    Položka č.: 185718

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:22

    linoryt, 1986, 17,5 x 13 cm, sign. PD Jemelková J., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)