• Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:35

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Jiřina Palková

    Odpočinek

    Položka č.: 243293

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:36

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jiřina Palková

    Dubánek

    Položka č.: 243294

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:37

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Novoroční přípitek

    Položka č.: 243296

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:38

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jiřina Palková

    Jaro

    Položka č.: 243297

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:39

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Emma Srncová

    První pusa

    Položka č.: 243299

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří David

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:41

  • Jiří David

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 244587

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:43

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 244588

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:44

    kov, reliéf, 1998, 20 x 21 cm, PD značeno Kuba 98, rám, místy lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

  • J. Pilař

    Podzimní pohled do kraje

    Položka č.: 245558

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:45

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • J. Pilař

    Zima ve městě

    Položka č.: 245559

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:46

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 245689

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:48

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jul. Prokeš

    Stromovka

    Položka č.: 245690

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:49

    olej, karton, 29 x 39,5 cm, sign. PD Jul. Prokeš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Wilhem Landsmann

    (1906-1986)

    Dítě s třešní

    Položka č.: 245691

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:50

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Valečov

    Položka č.: 245692

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:51

    olej, plátno, karton, 27 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    Položka č.: 241521

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:00

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • E. Barák

    Chalupa v horách

    Položka č.: 245734

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:01

    olej, sololit, 1947, 58 x 48 cm, sign. LD E. Barák 1947, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Karel Beneš

    (1881-1941)

    Na samotě

    Položka č.: 245824

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:02

    akvarel, běloba, tuš, papír, 26,6 x 18,9 cm, sign. LD K. Beneš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    V Jizerských horách

    Položka č.: 220198

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:03

    olej, sololit, 1986, 45 x 72 cm, sign. PD Borecký 86, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Doležalová

    Ženy v krojích

    Položka č.: 245800

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:04

    akvarel, tuš, papír, 20,5 x 16 cm, sign. LD Doležalová, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Franz Eckhart

    Na jezeře

    Položka č.: 225783

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:05

    olej, plátno, 52,5 x 79 cm, sign. PD Franz Eckhart, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Položka č.: 245773

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:06

    suchá jehla, 12,3 x 16,7 cm, sign. PD Al. Fišárek, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Hájek Hvězdínský

    (1900-1980)

    Z Libotova u Králova dvora

    Položka č.: 245801

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1930, 21 x 29 cm, sign. a popsáno LD F. H. Hvězdínský 1930, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Horák

    Pohled na město

    Položka č.: 245825

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:09

    tempera, běloba, papír, 1938, 21,9 x 26,9 cm, sign. PD Horák 38, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Cirkus

    Položka č.: 243766

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:10

    litografie, 1986, 41 x 57 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • L. Chabera

    Krajina u Arnoltic

    Položka č.: 230364

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:11

    olej, dřevotříska, 35,5 x 46 cm, sign. PD L. Chabera, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Karel Chaloupka

    (1889-1969)

    Položka č.: 236644

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:12

  • Marie Jančová

    (1927)

    Z cyklu Starodávná města

    Položka č.: 245721

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:13

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám, na zadní straně popis autorky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 245774

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:14