• Juraj Čorňák

    Krajina se stromy

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:44

    olej, plátno, 63 x 82 cm, sign. PD Čorňák, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Juraj Čorňák

    Krajina se stromy a stavením

    Položka č.: 555

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:45

    olej, plátno, 74,5 x 74,5 cm, sign. PD Čorňák, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 12

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:46

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:47

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portét dívky

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:48

    tužka, pastel, papír, sign. DU Jan Dědina 1930, rám, na papíře drobné zahnědlé skvrnky, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • André Derain

    (1880-1954)

    Faun a dívka (z cyklu Satyrikon)

    Položka č.: 559

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:49

    lept, 1934, 29 x 24 cm, rám

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Věž Belém v Lisabonu

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:51

    olej, sololit, 14 x 17,7 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 562

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:52

    olej, plátno, 14,5 x 24 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 563

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:53

    bromostříbrná fotografie, 38,4 x 28,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:56

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:57

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Břízy

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:58

    akryl, plátno, 2018, 30 x 30 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zoufalci

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:59

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Dvořák (Jech)

    Žít na devítce - trefa do světlého

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:00

    olej, sololit, reliéf, 82,3 x 51,7 cm, sign. PD Jech, rám , vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Kočka za oknem

    Položka č.: 571

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:01

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 81/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    První heslo na světě

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:02

    litografie, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Effel, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Ženský akt

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:03

    fotografie s využitím sabatierrova efektu, 27,8 x 21,6 (21,8 x 15,8) cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30. -40. léta), Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Erazim

    Průnik No. 1

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:04

    lept, akvatinta, 1987, 15,4 x 9,7 cm, sign. PD M. Erazim 87, 57/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:05

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Biblická krajina

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:06

    olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození, žák prof. Bukovace, Roubalíka a Thieleho na AVU v Praze, člen skupiny Osma

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Sedící postava II.

    Položka č.: 577

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:07

    litografie, 1963, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Fibichová 63, na zadní straně razítko Národní galerie v Praze, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postava

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:08

    litografie, 1963, 12 x 7 cm, sign. PD Fibichová 63, na zadní straně razítko Národní galerie v Praze, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postava II.

    Položka č.: 579

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:09

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postavy

    Položka č.: 580

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:10

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Sedící postava

    Položka č.: 581

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:11

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Modonna

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:12

    tisk, 63 x 44,3 cm, značeno v tisku LD 1940 MFK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Florian

    Postavy

    Položka č.: 583

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:13

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Cyril a Metoděj

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:14

    dřevoryt, 42,5 x 29,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dušan Grečner

    (1944-2015)

    Hic sunt leones

    Položka č.: 585

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:15

    lept, akvatinta, 1988, 15,8 x 9,7 cm, sign. PD Dušan Grečner 1988, 63/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)