• František Jákl

    Mariánské lázně

    No.: 573

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:32

    olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Komárek

    Kytice za oknem

    No.: 574

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:33

    dřevoryt, 26,5 x 18 cm, sign. DU V Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Tomáš Kubík

    Ignudo I.

    No.: 575

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:34

    inkoustový tisk, 2021, 64,8 x 56 cm, sign. PD Kubík 2021, č. 32/50, Autorská reprodukce hyperealistické malby od Tomáče Kubíka. Byla pořízena v počtu 50. kusů jichž tento má číslo 32. Malba je inspirována Michelangelovou freskou ze Sixtínské kaple v Římě, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Zátiší s ovocem

    No.: 576

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:35

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Na kraji vesnice

    No.: 577

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:36

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky,

    Venkovská scéna

    No.: 578

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:37

    tapisérie, 70 x 131 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem original tapestry wall hanging, England, Worcestshire,

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    No.: 579

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:38

    kombinovaná technika, papír, 15 x 20 cm, sign. PD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Slunečnice ve váze

    No.: 580

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:39

    olej, plátno, 1986, 65,5 x 47,5 cm, sign. LD ŠT 86, rám, na zadní straně věnování, v levé části na malbě lehká rýha, rám nepatrně otlučený,

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Žena s drakem

    No.: 581

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:40

    suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování,

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Terasa

    No.: 582

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:41

    akarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, PD monogr. F. J. 43, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Chodsko - Starý Postřekov

    No.: 583

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:42

    olej, karton, 27,5 x 25,5 cm, sign. PD Šebek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Sedím tu na mezi...

    No.: 584

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:43

    suchá jehla, 1989, 49,5 x 39 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 7/15, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

  • Josef Liesler

    Kořalka

    No.: 585

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:44

    litografie, 1979, 31 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 79, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • Dana Puchnarová

    Atmosphere

    No.: 586

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:45

    lept, 1977/78, 25 x 19 cm, sign. PD Puchnarová 77/8, č. 52/60, autorský tisk z cyklu Pomníky civilizace, the disciple of prof. K. Soucek, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    No.: 587

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:46

    2x monotyp, 60. léta, vše cca 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal, the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

  • Daniela Benešová

    Křižovatky

    No.: 588

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:47

    litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 10/90, , the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Graphic

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Daniela Benešová

    Setkání

    No.: 589

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:48

    litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, , the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Graphic

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13

    No.: 590

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:49

    bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, , studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

  • Vladimír Komárek

    Konvalinky

    No.: 591

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:50

  • Vladimír Komárek

    Tvář, Stromy

    No.: 592

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:51

    2x lept, 22,5 x 11,8; 11,2 x 14,5 cm, sign. V Komárek, č. 19/50, the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Zuzana Oberthorová

    Basista

    No.: 593

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:52

    litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100,

  • Zuzana Popelková - Obethorová

    Vyznání

    No.: 594

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:53

    litografie, 2008, 21,2 x 15,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 08, rám, č. 92/150,

    Přítelkyně

    No.: 595

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:54

    litografie, 2010, 21,2 x 16,2 cm, sign. DU Z. Oberthorová 2010, rám, č. 56/130,

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Gladioly

    No.: 596

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:55

    akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Bohumil Ullrych

    Dívky ve žlutých šatech

    No.: 597

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:56

    olej, plátno, 1939, 20,5 x 25,5 cm, sign. LD B. Ullrych 39, po okrajích otřepené plátno, ,

  • Josef Velčovský

    Fata Morgana

    No.: 598

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:57

    litografie, 16 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

  • Josef Velčovský

    Cestou do Dakaru

    No.: 599

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:58

    litografie, 16,5 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, 41/80, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

  • Mikoláš Axmann

    Schody do lesa

    No.: 600

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:59

    litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, , studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Jaroslav Blažek

    (1927)

    Tváře

    No.: 601

    Planned termination: 09. 12. 2022 10:00

    suchá jehla , 27,1 x 28,1 cm, sign. PD Jaroslav Blažek , rám, č. g. 7/50, na rámu drobné oděrky, , studied at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava and The Academy of Fine Arts in Prague

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    No.: 602

    Planned termination: 09. 12. 2022 10:01

    lept, 18 x 22 cm, sign. PD Corvin J., autorský tisk