Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Kůň, složení jeho těla a vnitřní ústrojí

    No.: 54

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 06. 2021 16:56

    leporelo, 19 x 26 cm, vylíčení s obrazy a krátkým textem, pro milovníky a majitele koní, též pro poučení poddůstojníků a dobrovolníků při jízdě, vyd. Alois Hynek, Praha, textová část volně vložena do kart. desek, rozkládací model koně, jedna část papírového modelu uvolněna, lehce opotřebeno, dobrý s…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Jednorožec

    No.: 73

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2021 16:57

    litografie, 10 x 6,5 cm, signováno, ex: 4/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Ležící Helena

    No.: 257180

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 24. 06. 2021 18:09

    lept, 6,8 x 12,1 cm, pokrčený a natržený horní okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mladý muž

    No.: 235154

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 24. 06. 2021 18:10

    litografie, 16,2 x 8,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Číňan

    No.: 235153

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 24. 06. 2021 18:11

    dřevoryt, 6,5 x 3,2 cm, levý horní roh mírně ohnutý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žena v kroji

    No.: 208764

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 18:16

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Náměstí

    No.: 208864

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 18:20

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina

    No.: 208873

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 18:22

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Květina

    No.: 217692

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 19:00

    kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    No.: 217696

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 19:02

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dívka s motýlem a jablkem

    No.: 218137

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 19:08

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zimní hry

    No.: 218836

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 19:24

    linoryt, 13,3 x 19 cm, LD autorská značka v tisku,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jílové u Prahy

    No.: 228196

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 20:18

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 20:22

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 20:28

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dům v Číně

    No.: 234076

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 21:06

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    No.: 234099

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 21:12

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kampa pod Karlovým mostem

    No.: 246313

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 22:40

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 246794

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2021 22:56

    historická reprodukce, fotografie, 1899, 17 x 11,3 cm, nalepeno na kartonu,, DU popsáno, odřeno, na podkladovém kartonu skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    No.: 234904

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 18:16

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    No.: 235392

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 18:40

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Váza s kruhy

    No.: 238966

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 19:14

    hlína, v. 61,5 cm,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Váza s rostliným dekorem

    No.: 238967

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 19:16

    hlína , v. 70 cm,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vesnička

    No.: 242459

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 20:26

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 20:38

    litografie, 13,2 x 12 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 21:00

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Madona s dítětem

    No.: 242993

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 21:06

    anaplast, plátno, 80 x 63,5 cm, , na několika místech odřeno,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Veduta di Livorno

    No.: 248969

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 21:50

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Japonské slavnosti (pohled)

    No.: 249222

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 21:58

    tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Knihovna lidové tvroby

    No.: 249279

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2021 22:00

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.