Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Tůňka

    Položka č.: 177801

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:30

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:46

    kombinovaná technika, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dole věnování, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:56

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:08

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:11

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:13

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:17

    tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Portrét balkánského důstojníka

    Položka č.: 186344

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:19

    pastel, papír, 37,2 x 26,6 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:21

    suchá jehla, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD nezřetelně, rám, č. 35/300, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:34

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 15:35

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:03

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:07

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:16

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:21

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:24

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:32

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:44

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:48

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:51

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:07

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:32

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:05

    olej, karton, 23 x 34 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:07

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 220211

    Vyvolávací cena: 360 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:36

    olej, plátno, 36 x 60 cm, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:41

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:52

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:54

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:00

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook