Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Květina

    Položka č.: 217692

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:52

    kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 18:56

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:18

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:28

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 226990

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:30

    lept, 1944, 9,8 x 8,5 cm, vzadu popsáno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:10

    tuš, akvarel, papír, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232932

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:16

    litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:26

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:48

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook