Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:34

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Polní květina

    Položka č.: 243396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:36

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:38

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 21:50

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 244086

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:08

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 22:12

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 23:50

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 245187

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:08

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 245239

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:38

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 245364

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:32

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:30

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Milenci

    Položka č.: 245401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:38

    tužka, papír, 20 x 13 cm, sign. LD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sněhurka

    Položka č.: 245402

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:40

    kombinovaná technika, papír, 1969, 23 x 23 cm, sign. PD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:18

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:22

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:25

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:26

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:38

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ležící akt

    Položka č.: 244996

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:54

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šašek

    Položka č.: 244997

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:55

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook