Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:06

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:08

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Bonsai

    Položka č.: 222201

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:54

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:34

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, sign. PD, použito jako pohlednice, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 9,8 x 14,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:40

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:46

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:52

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:40

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Múza (P. F)

    Položka č.: 242683

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:00

    dřevoryt, 1977, 17,3 x 13,9 cm, sign. PD 77, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 242992

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:44

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:48

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:06

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:08

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:16

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:00

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 243749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:02

    dřevoryt, 23,8 x 31,5 cm, značeno PD a LD pečetí, papír při okraji nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Ovoce

    Položka č.: 243750

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:04

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Větvička

    Položka č.: 243751

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:06

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Květ

    Položka č.: 243752

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:08

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Květ

    Položka č.: 243753

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:10

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Červený květ

    Položka č.: 243754

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:12

    dřevoryt, 26,5 x 17,2 cm, LD značeno pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Modré kvítky

    Položka č.: 243755

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:14

    dřevoryt, 28 x 17 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Kvetoucí tráva

    Položka č.: 243756

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:16

    dřevoryt, 27,8 x 17,8 cm, značeno pečetí LD pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Vážka

    Položka č.: 243757

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:18

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Zlatý pták s korunou

    Položka č.: 244513

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:54

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)