Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:42

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Hradčany

    Položka č.: 245907

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:44

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    Položka č.: 248959

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 20:36

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Hříb

    Položka č.: 249296

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 21:02

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Neseme dary Ježíškovi

    Položka č.: 249479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 21:14

    litografie, 1990, 8,2 x 18 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kříž

    Položka č.: 254020

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 21:32

    dřevoryt, 1986, 9,6 x 7,5 cm, sign. PD Pedinov 86, nalepeno na papíru, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Svíčky a jmelí

    Položka č.: 254032

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 21:38

    dřevoryt, 12,6 x 8 cm, sign. PD , papír přeložen do formy přání, na levé straně grafika, na pravé straně text: Příjemné svátky vánoční a mnoho zdaru v novém roce přeje Oldřich a Růža Hlavatých. , nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Věže (PF 1996)

    Položka č.: 254040

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 21:50

    barevný dřevoryt, 1995, 9,6 x 8,7 cm, sign. PD, č. 52/80, text v grafice: PF´96 Vladimír Teuschel; pod grafikou tištěný text : Nová adresa V. Benedikta 19/10 Prievidza 971 01, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Listy

    Položka č.: 254070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 22:12

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zvěstování (P. F. 1999)

    Položka č.: 254089

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 22:22

    serigrafie, 1998, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Letní les

    Položka č.: 257129

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:16

    olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 257131

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:18

    olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 258185

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 20:44

    litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 258389

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 21:04

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 258390

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 21:06

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 258391

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 21:08

    Postavy

    Položka č.: 258392

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 21:10

    Váza s růží

    Položka č.: 259036

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 21:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 259072

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 21:56

    akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Břízy v krajině

    Položka č.: 260211

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 23:16

    olej, plátno, 67 x 96 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Na ulici

    Položka č.: 260212

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 23:18

    linoryt, 1956, 20,8 x 19,2 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)