• Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 228962

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    Položka č.: 226671

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Schenk

    (1892-?)

    Jesličky s panoramatem města Bechyně

    Položka č.: 226530

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:10

    lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:06

    lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:32

    dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tiskárna

    Položka č.: 220342

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    Položka č.: 220325

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:22

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kompozice

    Položka č.: 189225

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:08

    litografie, 47,5 x 34 cm, sign. PD Cinybulk, při okrajích mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice III.

    Položka č.: 188713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:09

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice II.

    Položka č.: 188712

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:10

    kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. LD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice I.

    Položka č.: 188711

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:11

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice V.

    Položka č.: 124952

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:12

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 124951

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:13

    kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris

    Položka č.: 269874

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:43

    litografie, 1993, 8,7 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris E.M.W.

    Položka č.: 269873

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:44

    litografie, 1993, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Maskovaní muži

    Položka č.: 269872

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:45

    litografie, 1993, 9 x 11 cm, sign. LD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Fontána

    Položka č.: 220318

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:24

    lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Krajina

    Položka č.: 279009

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12

    litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    Položka č.: 280756

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:58

    lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chrlič

    Položka č.: 280727

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:28

    dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 280726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:26

    dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    Svíce

    Položka č.: 275741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50

    litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    Sloup

    Položka č.: 275744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56

    dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Cesta krajinou

    Položka č.: 281913

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:25

    pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Hortová

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 281904

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:08

    tuš, tužka, papír, 22 x 15 ; 20,8 x 29,5 cm, sign. PD A. Hortová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Modelka

    Položka č.: 281898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:34

    litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Strašidelná vrba

    Položka č.: 281882

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:14

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PN Ka. Toman, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Na pastvě

    Položka č.: 281879

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:11

    linoryt, 12 x 8 cm, sign. PD F. Peterka, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Smrtka

    Položka č.: 281877

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:09

    litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook