-
Václav Hejna
Náměstí s kašnou
Položka č.: 228962Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vymětal
(1929-1992)
Žena z hanácka
Položka č.: 226671Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Schenk
(1892-?)
Jesličky s panoramatem města Bechyně
Položka č.: 226530Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:10
lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Šterkaři
Položka č.: 226411Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:06
lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
Položka č.: 220364Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:32
dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Tiskárna
Položka č.: 220342Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28
dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Žena se psem
Položka č.: 220325Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26
dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Podnos
Položka č.: 220317Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:22
ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kompozice
Položka č.: 189225Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:08
litografie, 47,5 x 34 cm, sign. PD Cinybulk, při okrajích mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice III.
Položka č.: 188713Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:09
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice II.
Položka č.: 188712Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:10
kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. LD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice I.
Položka č.: 188711Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:11
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice V.
Položka č.: 124952Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:12
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice IV.
Položka č.: 124951Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:13
kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris
Položka č.: 269874Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:43
litografie, 1993, 8,7 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris E.M.W.
Položka č.: 269873Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:44
litografie, 1993, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Maskovaní muži
Položka č.: 269872Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:45
litografie, 1993, 9 x 11 cm, sign. LD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Naumann
(1887-1959)
Fontána
Položka č.: 220318Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:24
lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280756Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:58
lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Chrlič
Položka č.: 280727Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:28
dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 280726Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:26
dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
Svíce
Položka č.: 275741Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová
Sloup
Položka č.: 275744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Hortová
Konvolut kreseb
Položka č.: 281904Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:08
tuš, tužka, papír, 22 x 15 ; 20,8 x 29,5 cm, sign. PD A. Hortová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Modelka
Položka č.: 281898Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:34
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Karel Toman
(1931-2000)
Strašidelná vrba
Položka č.: 281882Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:14
litografie, 15 x 10 cm, sign. PN Ka. Toman, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Na pastvě
Položka č.: 281879Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:11
linoryt, 12 x 8 cm, sign. PD F. Peterka, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Smrtka
Položka č.: 281877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:09
litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu