Jan Konůpek
Český bibliofil V. ročník
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Martin Manojlín
(1972)
Živly
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Jiří Pilka: Oslovení hudby
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
bibliofilie s původními barevnými litografiemi, 1985, 8 x 7,5 cm, sign. proti titulu VladSuchánek, varianta B 172/200, celokožená vazba, vydal SUPRAPHON v edici Lyra Pragensis, Praha 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jean Effel
(1908-1982)
Hommage a Jean Effel
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Minka
(1961)
Vladimír Holan: Zuzana v lázni
Položka č.: 524Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, 2x sign. lept (kombin. s akvatintou?) P. Minka, vyd. K. Žižkovský a E. Hlaváčová, Podbořany, 2022, ex. 71/80 na papíru Excudit, volné listy v pův. ob., 26s., výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Cyril Bouda
Jiří Wolker: Balady
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Slovo k Otčenáši Františka Bílka
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Brdečka
(1917-1982)
K.H. Borovský: Král Lávra
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Různí autoři
Imaginativní malířství 1930-50
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Zrzavý
Výstava nových obrazů Jana Zrzavého
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
katalog, letáček se sezname vyst. prací (20) s dobovými cenami, Aventinská mansarda, Praha, 1928, na titulu rukopisný vpisek 1928 barevnou pastelkou (J.Z.?), 4s., velmi dobře zachováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Hojer
Jestřábe, díky. Jaroslavu Foglarovi. Hoši od Bobří řeky a přátelé
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
kniha, sborník vzpomínek skautů a přátel na J. Foglara uspořádali J. Hojer a V. Černý, vydalo nakladatelství Ostrov, Praha 2000, 239 s., laminátová vazba, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Foglar
(1907-1999)
Hoši od Bobří řeky
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
kniha, il. B. Čermák, obálka V. Boukal, vydala Mladá fronta, Praha 1947, 8. vydání, plpl. vazba, desky odřené, zašlé, lehce zkosený hřbet , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Tisk V. Preissiga
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
dvojlist, bar., 30 x 17cm, s textem v angličtině, uvedeno Printed in Czechoslovakia, nedat., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
2x exlibris pro Vladimíra Franceva
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Miguel de Unamuno: Tragický pocit života v lidech a v národech
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Saga o Gunnlaugovi Hadím Jazyku
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 15,5 x 9,5 cm, sign. lept J. Konůpek, č. 41, přl. Emil Walter, vyd. L. Bradáč, Praha, 1919, pevná vazba, 67s., vazba opoteřbena, otlučené rohy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČ…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Alfred de Vigny: Smrt vlka
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 25,5 x 18 cm, sign. dřevoryt J. Konůpek, vyd.Družstevní práce, České Budějovice, 1945, přkl. Karel Šafář, ex.: 18/250, volné archy v obálce, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČU…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Francois Villon: Dvě balady
Položka č.: 585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 21 x 15 cm, 1 x sign. dřevoryt ve frontispisu, 7 x dřevoryt Zd. Mézl, úprava J. Kneidl, přel. Ot. Fischer, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1986, volné listy v papírové obálce, 18 s., věnování v triráži bez souvislosti, velmi dobrý stav , Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodráž…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Vítězslav Nezval: Strach
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, obálka a titul. list J. Štyrský, vydalo Ústř. studentské knihkup. a nakladatelství, Praha 1930, 4. sv. edice Pražské Saturnalie, 2000 výtisků, 82 s., brož, obálka při okrajích a hřbetu potrhaná, poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Most - Básně 1919 - 1921
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Kouřil
(1911-1984)
František Nechvátal: Železná mříž
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Rossmann
(1905-1984)
Jaroslav Zatloukal: Proměny
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Otakar Mrkvička
(1898-1957)
Richard Broj: Větrný mlýn
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Šíma
(1891-1971)
Josef Delteil: Cholera
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Dora gabe: Dávno (Nekoga)
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Karneval
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
brož, 19,5 x 14 cm, ob. J. Don (J. Fromek), titl. list K. Teige a O. Mrkvička, vyd. J. Fromek, Praha, 1926, edice Odeon, pův. brož, 103s., restaurováno, nový slepý hřbet, obálka opotřebena, portháno při krajích, Antikvariát Dlážděná, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau,…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Teige
(1900-1951)
Film
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
brož, 19,5 x 14,5 cm, vyd. V. Petr, Praha, 1925, pův. brož, 128s., restaurováno, nový hřbet, původní nalepen, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devětsilu, člen Levé fronty, mluvčí Skupiny surrealistů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Zelenka
(1904-1944)
A. Kolek: Traktáty Kleofáše Pistoria
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Teige
(1900-1951)
Vítězslav Nezval: Schovávaná na schodech
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)