• Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    Položka č.: 238784

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36

    litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Náměstí s pomníkem

    Položka č.: 135707

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:14

    akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Položka č.: 281931

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:58

    suchá jehla, 14 x 9,2 cm, monogr. PD nečitelně, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 234200

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:39

    akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Krejcar

    Krajina s řekou

    Položka č.: 136578

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:57

    dřevoryt, 1962, 13 x 19,2 cm, sign PD Karel Krejcar, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)