-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vlasta Burian
Položka č.: 1120Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:24
tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Kopecký
Položka č.: 1119Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:23
tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Forman
Položka č.: 1118Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:22
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladimír Menšík
Položka č.: 1117Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:21
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jean Gabin
Položka č.: 1116Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:20
tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Nesvatba
Položka č.: 1115Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:19
tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Rendl
Položka č.: 1114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:18
tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Fernandel
Položka č.: 1113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:17
tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Novotný
(1904-1975)
Večerní Praha 22.3.1968
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:10
noviny, výtisk novin s titulkem Antonín Novotný odstoupil, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Rossmann
(1905-1984)
Louis Adamič – Večeře v Bílém domě
Položka č.: 1469Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:13
kniha , ob. Zdeněk Rossmann, vydala Mladá fronta, Praha, 1947, brož, 84s., otřepené listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Jan Kolovrat: Čtvero počasí
Položka č.: 1351Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:15
kniha, obálka a úprava L. Sutnar, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 95s., zcela odlepená obálka od listů, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
André Gide: Saul
Položka č.: 1343Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:07
bibliofilie, úprava a dřevoryty, J. Marek, vydal A. L. Střížek, Stará říše 1918, 120 s., brožovaná, obálka lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šourek
(1909-1950)
Paleta lidového umělce. Kalendář 1942
Položka č.: 896Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:40
kalendář, vybral a úv. slovo napsal K. Šourek, 17 bar. a 9 čb. vyobrazení, vyd. Družstevní práce, Praha, 1941, clpl. vazba, pův. obálka vevázána, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a J. Kaplického na UMPRUM, prof. V. V. Štecha, J. Pečírky, O. Zicha a V. Birnbauma na Ústavu ději…
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Viková-Kunětická
(1862-1934)
Věřím
Položka č.: 1436Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:40
kniha, vyd. F. Šimáček, Praha, 1908, clpl. přev. 190s., zateklina od hřbetu v zadní části knihy, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
Graphia (Časopis o Exlibris)
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:18
bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Popelková
(1928)
P. F. 1966
Položka č.: 1192Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:36
linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Kryštof z Lobkovic
Položka č.: 1179Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:23
heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Rudolf II.
Položka č.: 1178Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:22
heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bartholomeus Spranger
(1546-1611)
Alegorie války Rudolfa II.
Položka č.: 1177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:21
heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Scipione Pulzene
(1550-1598)
Bianca Cappello
Položka č.: 1176Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:20
heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alonso Sánchez Coello
(1532-1588)
Ladislav II. Popel z Lobkovic
Položka č.: 1175Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:19
heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Ronovský
(1929-2006)
5. výstava skupiny etapa
Položka č.: 897Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:41
katalog, čb. vyobrazení děl, text J. Baleka, seznam vyst. prací, vyd. Nová síň, Praha, 1970, sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.
Položka č.: 1470Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:14
kniha, úprava L. Sutnar, Il. A. Hoffmeister, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 82s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kratochvíl
(1885-1945)
Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:16
kniha, leták číslo 4, vytiskla Legiografie, vydal Čin, Praha, 1928, brož, 110s., při krajích a na hřbetu otrhaná obálka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Edmond Konrád
Širočina
Položka č.: 981Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:05
kniha, podpis a věnování autora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1923, plpl. převazba, 88s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
R. Těsnohlídek: Den
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:14
bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dvořáček
(1911-1945)
Bedřich Beneš Buchlovan: Buchlovská knížka
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:06
kniha, vyzdobil a vydal Karel Dvořáček, Bzenec 1918, 46 s., brožovaná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Michael Rittstein
(1949)
Punkové království
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných soub…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Album litografií
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, vše sign., č. 7/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale pře…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Obloha tání
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 31 cm, 12x sign. akvatinta L. Čepelák, soubor grafických listů z let 1963-1965, vyd. autorem, r. 1980, podpis a věnování autora v tiráži, r. 1982, ex.: 24/25, volné list v kart. deskách, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibské…
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO