• Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vlasta Burian

    Položka č.: 1120

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:24

    tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Kopecký

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:23

    tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Forman

    Položka č.: 1118

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:22

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vladimír Menšík

    Položka č.: 1117

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:21

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jean Gabin

    Položka č.: 1116

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:20

    tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Nesvatba

    Položka č.: 1115

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:19

    tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Rendl

    Položka č.: 1114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:18

    tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Fernandel

    Položka č.: 1113

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:17

    tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Novotný

    (1904-1975)

    Večerní Praha 22.3.1968

    Položka č.: 866

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:10

    noviny, výtisk novin s titulkem Antonín Novotný odstoupil, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Rossmann

    (1905-1984)

    Louis Adamič – Večeře v Bílém domě

    Položka č.: 1469

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:13

    kniha , ob. Zdeněk Rossmann, vydala Mladá fronta, Praha, 1947, brož, 84s., otřepené listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Jan Kolovrat: Čtvero počasí

    Položka č.: 1351

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:15

    kniha, obálka a úprava L. Sutnar, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 95s., zcela odlepená obálka od listů, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Richard Marek

    (1883-1951)

    André Gide: Saul

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:07

    bibliofilie, úprava a dřevoryty, J. Marek, vydal A. L. Střížek, Stará říše 1918, 120 s., brožovaná, obálka lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šourek

    (1909-1950)

    Paleta lidového umělce. Kalendář 1942

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:40

    kalendář, vybral a úv. slovo napsal K. Šourek, 17 bar. a 9 čb. vyobrazení, vyd. Družstevní práce, Praha, 1941, clpl. vazba, pův. obálka vevázána, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a J. Kaplického na UMPRUM, prof. V. V. Štecha, J. Pečírky, O. Zicha a V. Birnbauma na Ústavu ději…

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Božena Viková-Kunětická

    (1862-1934)

    Věřím

    Položka č.: 1436

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:40

    kniha, vyd. F. Šimáček, Praha, 1908, clpl. přev. 190s., zateklina od hřbetu v zadní části knihy, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Jandová

    Graphia (Časopis o Exlibris)

    Položka č.: 1354

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:18

    bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Popelková

    (1928)

    P. F. 1966

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:36

    linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Kryštof z Lobkovic

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:23

    heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Rudolf II.

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:22

    heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bartholomeus Spranger

    (1546-1611)

    Alegorie války Rudolfa II.

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:21

    heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Scipione Pulzene

    (1550-1598)

    Bianca Cappello

    Položka č.: 1176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:20

    heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alonso Sánchez Coello

    (1532-1588)

    Ladislav II. Popel z Lobkovic

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:19

    heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    5. výstava skupiny etapa

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:41

    katalog, čb. vyobrazení děl, text J. Baleka, seznam vyst. prací, vyd. Nová síň, Praha, 1970, sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.

    Položka č.: 1470

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:14

    kniha, úprava L. Sutnar, Il. A. Hoffmeister, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 82s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kratochvíl

    (1885-1945)

    Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy

    Položka č.: 1352

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:16

    kniha, leták číslo 4, vytiskla Legiografie, vydal Čin, Praha, 1928, brož, 110s., při krajích a na hřbetu otrhaná obálka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Edmond Konrád

    Širočina

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:05

    kniha, podpis a věnování autora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1923, plpl. převazba, 88s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    R. Těsnohlídek: Den

    Položka č.: 1350

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:14

    bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dvořáček

    (1911-1945)

    Bedřich Beneš Buchlovan: Buchlovská knížka

    Položka č.: 1342

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:06

    kniha, vyzdobil a vydal Karel Dvořáček, Bzenec 1918, 46 s., brožovaná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Punkové království

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných soub…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Album litografií

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, vše sign., č. 7/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale pře…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Obloha tání

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 43 x 31 cm, 12x sign. akvatinta L. Čepelák, soubor grafických listů z let 1963-1965, vyd. autorem, r. 1980, podpis a věnování autora v tiráži, r. 1982, ex.: 24/25, volné list v kart. deskách, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibské…

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook