-
Neurčený autor
Polabí
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:09
tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jaorměřská radnice
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:49
akvarel, papír, 1927, 27 x 20 cm, sign. PD , rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Náměstí v Jaroměři
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:48
akvarel, papír, 1947, 27 x 19,5 cm, sign. LD Valín ??? 1947, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Horské chaty
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:24
litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos
(1883-?)
Potok
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horký
Zima
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29
olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zlaté kapky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Kostel v Králově poli
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04
litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Rybník v Králově poli
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hrad s krajinou
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bílek
Břízy
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimnní krajina s vodní hladinou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Kučera
(1934)
Amare humanum est
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:10
dřevořez, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1992, rám, č. 2/25, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šnobl
(1884-?)
Kostel sv. Jindřicha
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:34
akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Ludmila Rambouská Jarešová
Švadleny
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:27
rudka, papír, 29 x 28 cm, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:04
lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
B. Jelínek
Stavení
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan John
(1925-?)
Trnka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Miroslav Houšť
(1953)
Hrad Kašperk
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:11
lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. Mir. Houšť, rám, č. 87/115, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Náměstí v Rakovníku
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina v zimě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Davril
Zimní potok
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Joža Úprka
Pouť svatého Antonína
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:12
tisk, papír, plátno, 56 x 95 cm, zašlé
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Na dvorku
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
A. Stašek
Senoseč
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka
(1861-1940)
Sbíraní brambor
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:51
tisk, lepenka, 59 x 88,5 cm, PD monogr. JÚ 27, rám, tisk zkrakelováný a zašlý, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu