Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Emil František Burian (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1904-1959)
Dejte nám divadlo
Položka č.: 1531Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:15
bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Foehr (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1880-1943)
Bauten und Entwürfe
Položka č.: 1532Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:16
kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Pražské nábřeží
Položka č.: 1533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Urban (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Mánesova mansarda
Položka č.: 1534Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
Položka č.: 1535Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
Položka č.: 1536Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Praha
Položka č.: 1537Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Kostel
Položka č.: 1538Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Barokní kostel
Položka č.: 1539Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Mostecká věž
Položka č.: 1540Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sedlák (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Melantrichova ulice
Položka č.: 1541Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Kluci na schodech
Položka č.: 1542Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Fragments de la photographie tcheque
Položka č.: 1543Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:27
katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lukas (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1915-2006)
Jiří Trnka
Položka č.: 1544Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:28
fotografie, 17,9 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, absolvoval jednoroční grafickou školu ve Vídni, člen KFA v Nekázance
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Karlštejn
Položka č.: 1545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1965)
Venkovský motiv
Položka č.: 1546Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Jízda králů
Položka č.: 1547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Fafek (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1922-1997)
Soubor fotografií
Položka č.: 1548Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:32
87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Martinček (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1913-2004)
Martin Martinček
Položka č.: 1549Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:33
12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Škulina (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1961)
Lvi
Položka č.: 1550Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:34
8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Škulina (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1908-1961)
Africa in Pictures
Položka č.: 1551Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:35
12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Šroufek (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Krásy života
Položka č.: 1552Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:36
17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
. neurčený autor (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Adelheid
Položka č.: 1553Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:37
92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Fuka (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1926-1977)
Happy New Year 71
Položka č.: 1554Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:38
fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Fuka (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1926-1977)
Novoročenka 1954
Položka č.: 1555Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:39
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kolektiv autorů (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Berühmte Voigtländer Objektive
Položka č.: 1556Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:40
kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenek Seydl (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1916-1978)
Pohádky
Položka č.: 1557Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:41
kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Nesnídal (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Josef Formánek - Mluviti pravdu
Položka č.: 1558Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:42
11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
Jeden kus života
Položka č.: 1559Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl (Bibliofilská aukce (211. Aukce) - online část)
(1877-1938)
Jan Křtitel
Položka č.: 1560Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO