Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:24

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:26

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Duša

    U kamen

    Položka č.: 237214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:28

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • U. Beck

    Pán na koni

    Položka č.: 237215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:30

    litografie, 23,2 x 18 cm, značeno PU Lith. Jnst. von Arnz und Co in Düsseldorf, lehce zažloutlý papír, na papíře v tisku několik malých teček , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237216

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:32

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler)) Leipzig; LD Chromolith. inst. v. Gustav Leuitzsch, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, na okrajích tmavší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237217

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:34

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler) Leipzig, LD Chromolith. Inst v Gustav Leutzsc, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, okraje papíru tmavší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Duša

    Předení lnu

    Položka č.: 237222

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:36

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Linhart

    U Svídnice, Chrudimsko

    Položka č.: 237228

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:38

    olej, karton, 1931, 48,5 x 63 cm, sign. LD R. Linhart 31, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 237435

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:40

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 20,5 cm, sign. PD M. Florian, č. 8/50, papír na spodním okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Ex Libris MP

    Položka č.: 237489

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:42

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 4/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Vesnice u jezera

    Položka č.: 237523

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:44

    litografie, 18,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar. Krcal, papír na pravém okrajinenápadně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:46

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Moravec, č. 4/200, papír lehce zažloutlý, na okrajích je papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Z…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:48

    litografie, 22 x 28,2 cm, sign. PD, č. 31/50, papír na okraji lehce ztmavlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    Položka č.: 237554

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:50

    laserový tisk, 2008, 12,4 x 9,8 cm, sign. PD Robert Hromec, vydal: D+Gallery, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929)

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:52

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 16/64, pravý okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pradleny

    Položka č.: 237605

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:54

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18,4 x 26,4 cm, sign. LD Ullrych 25, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Hoch s čepicí

    Položka č.: 237607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:56

    tuš, akvarel, papír, 1935, 17,5 x 12,,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, papír lehce zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Zabloudil Sobotek

    (1895)

    Zasněžená krajina / Předměstí

    Položka č.: 237901

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:58

    kvaš, papír, 15 x 18,5 cm, sign. LD A. Zabloudil Sobotek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Úprka?

    Holčička s kloboukem

    Položka č.: 237927

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:00

    barevný dřevoryt, 26 x 18 cm, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    Položka č.: 237929

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:02

    litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:04

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:06

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:08

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:10

    linoryt, 2014, 22 x 32 cm, sign. PD H. Vendová 2014, nalepeno na papíru, č. 5/40, zezadu vepsáno věnování od autorky, nalepena vizitka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:12

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:14

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:16

    pastel, papír, 1995, 29,5 x 42 cm, při horním okraji popsáno autorem, při pravém okraji pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Stojící akt

    Položka č.: 238089

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:18

    tužka, akvarel, papír, 59,9 x 43,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pradleny

    Položka č.: 238093

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:20

    tužka, akvarel, papír, 1947, 18,9 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 218878

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:22

    kvaš, tempera, tuš, papír, 1987, 29,8 x 21,2 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook