• Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 238642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:12

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M., žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na návsi

    Položka č.: 240038

    Vyvolávací cena: 15.300 CZK (567 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:13

    Aktuální cena: 15.300 CZK (567 €)

  • Alois Nožička

    Úder větru

    Položka č.: 240058

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:15

    digitální fotografie, 2006, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2006, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Návraty

    Položka č.: 242662

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:16

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. DU N. Synecká, č. 4/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Koncert v zahradách

    Položka č.: 242663

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:17

    kombinovaná technika, 39,5 x 23 cm, sign. DU N. Synecká, č. 2/5, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Batman ( Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 243284

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:18

    tuš, fix, papír, 62,5 x 44 cm

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Houby

    Položka č.: 243285

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:19

    tužka, papír, 15 x 10,5 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Dan Trantina

    Smoke

    Položka č.: 245845

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:20

    litografie, 2012, 51 x 39,5 cm, PD monogr. DT 12, č. 7/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Čertovka

    Položka č.: 245846

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:21

    litografie, 1983, 39,5 x 30,5 cm, sign. PD Karel Chaba 83, č. 61/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jiří Slíva

    Insect Trio

    Položka č.: 245847

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:22

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 10/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.150 CZK (117 €)

  • Jiří Slíva

    Dekalog Café

    Položka č.: 245848

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:23

    litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 17/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (138 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Zbraň (Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 245849

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:24

    tuš, papír, 32,8 x 28,8 cm, sign. PD Bednář

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Dvojice (Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 245850

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:25

    akvarel, papír, 38,4 x 32,4 cm, sign. PD Bednář

  • Michal Bednář

    (1975)

    Zelený pomeranč

    Položka č.: 245852

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:27

    linoryt, 25 x 32 cm, sign. PD Bednář

  • Michal Bednář

    (1975)

    Pomeranč

    Položka č.: 245853

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:28

  • Michal Bednář

    (1975)

    Květ

    Položka č.: 245854

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:29

    kombinovaná technika, papír, 20,8 x 14,9 cm, sign. PD Bednář

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 244917

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:00

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 244918

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:01

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, nepatrně proděraven papír v místech slepotisku, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vladimír Novák

    Na útěku

    Položka č.: 244919

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:02

    litografie, 22 x 9,8 cm, značeno DU Vladimír Novák, kartonová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most z Kampy

    Položka č.: 244922

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:03

    olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 244923

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:04

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 245187

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:05

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tanečnice

    Položka č.: 245203

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:06

    uhel, akvarel, papír, 53 x 35 cm, sign. PD Štika, rám, zažoutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící dívka

    Položka č.: 245205

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:07

    kombinovaná technika, papír, 47,8 x 39,5 cm, sign. PD Hejna, papír LD cca 0,5 cm natržen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 245206

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:08

    pastel, papír, 65 x 40 cm, sign. PD V. Haise, nalepeno na kartonu, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 245228

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:09

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Dana Puchnarová Štormová

    Pokus o překonání hranice

    Položka č.: 245369

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:10

    barevný lept, 1967, 43 x 34 cm, sign. LD D. Štormová 1967, rám, č. 72/80, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Válek

    Golem

    Položka č.: 245393

    Vyvolávací cena: 580 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:11

    Aktuální cena: 580 CZK (22 €)

  • John Hardy

    Lehké dívky

    Položka č.: 245394

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:12

    litografie, 70,5 x 50,5 cm, sign. PD John Hardy, č. 116/275, antiqari.at Radhošťská

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:13