• Karel Oberthor

    Foxteriér

    Položka č.: 208427

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:18

    litografie, 1982, 9,4 x 9 cm, sign. DU K. Oberthor 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Paleček

    Čas (PF 1989)

    Položka č.: 228906

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:19

    suchá jehla, 1988, 12,7 x 10,1 cm, sign. PD J. Paleček, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Plas

    Položka č.: 136616

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 136615

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:21

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina se snopy

    Položka č.: 136614

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina s řekou

    Položka č.: 136613

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:23

    akvarel, papír, 32,7 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Vesnička v údolí

    Položka č.: 206710

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:24

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1999, 30,3 x 47,4 cm, sign. LD Rubeš 1999, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Lesní říčka

    Položka č.: 206610

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:25

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1999, 29,9 x 47,9 cm, sign. PD Jar Rubeš 1999, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    PF 1966

    Položka č.: 249405

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:26

    ocelorytina, 1965, 5,7 x 7,1 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga XIV st.

    Položka č.: 249404

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:27

    ocelorytina, 1966, 5,7 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, p. f. 1967, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anna Turková

    Kapradí

    Položka č.: 249425

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:28

    litografie, 11 x 8 cm, sign. PD Turková Anna, 1/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anna Turková

    Vera icon

    Položka č.: 249424

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:29

    litografie, 6,5 x 6 cm, sign. PD Anna Turková, 3/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anna Turková

    Nebeský pták

    Položka č.: 249423

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:30

    litografie, 6 x 6,5 cm, sign. PD Anna Turková, 25/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anna Turková

    Stromy

    Položka č.: 249422

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:31

    litografie, 5,5 x 6 cm, sign. PD Anna Turková, 14/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alena Turková

    Dvě pózující ženy

    Položka č.: 206725

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:32

    uhel, papír, 41,7 x 29,8 cm, monog. AT, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alena Turková

    Pózující dívka v zelené

    Položka č.: 206724

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:33

    tempera, pastel, papír, 41,7 x 29,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Turková

    Ženský portrét

    Položka č.: 206620

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:34

    olej, plátno, 43,5 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Turková

    Zahrada s břízami

    Položka č.: 206617

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:35

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,5 x 41,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alena Turková

    Žena s berlí

    Položka č.: 206616

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:36

    uhel, tempera, papír, 41,7 x 29,7 cm, monog. AT., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Ryba

    Položka č.: 208436

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:37

    akvatinta, 8,6 x 12,6 cm, sign. PD B. S. Urban, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké vý…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Karlův most

    Položka č.: 249401

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:38

    lept, 36,5 x 48,8 cm, sign. PD Jan Blaha, pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Madona II.

    Položka č.: 249399

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:39

    lept, 49 x 39,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Lesní brána

    Položka č.: 249398

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:40

    mezzotinta, 49,2 x 40 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Položka č.: 249397

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:41

    lept, 28,8 x 49,6 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Jícha

    Lucerna

    Položka č.: 249384

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:42

    litografie, 27 x 15,3 cm, sign. PD Jícha, 51/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Taran

    Položka č.: 208413

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:43

    litografie, 1983, 13,6 x 18,8 cm, sign. PD I. Jurná - Lipská 83, 9/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Dox

    Položka č.: 208412

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:44

    litografie, 1987, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD I. Jurná - Lipská 87, 187/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Roháči

    Položka č.: 228913

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:45

    litografie, 1994, 10,1 x 8,4 cm, sign. DU Jkavan 94, 79/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Muž - pes

    Položka č.: 228912

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:46

    litografie, 1993, 10 x 7 cm, sign. DU Jkavan 93, 46/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Sváteční skříň (PF 94)

    Položka č.: 228911

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:47

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)